Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Silahlı Kavga Antalya’da Can Aldı. Ömer Karaman Hastanede Yaşamını Kaybetti

Silahlı Kavga Antalya’da Can Aldı. Ömer Karaman Hastanede Yaşamını Kaybetti

Sonsatir Sonsatir -
308 0
Silahlı Kavga Antalya’da Can Aldı

Bilinmeyen bir nedene bağlı olarak Antalya’nın Alanya ilçesinde çıkan kavgada silahlı yaralanan Ömer Karaman hastanede hayatını kaybetti. Bir kişi ise yaralandı.

Olay Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Güllerpınarı Mahallesinde gerçekleşti. Saat 15:30 sıralarında Ahmet Tokuş Bulvarı sahil yolunda bir araya gelen bir grup bilinmeyen bir nedenle kavga etmeye başladı. Kavgada silahlar konuştu. Ateş edilmesinin ardında olay yerinde kavgaya karışan Ömer Karaman ve bir kişi daha yaralandı. Yaralılar çevredekilerin ihbarı ile hastaneye kaldırıldı.

Silahlı haber Antalya’da güncel olarak merak edildi.

Kavgaya Karışanların Tespiti ile Yakalanması İçin Çalışmalar Sürdürülüyor

Hastaneye kaldırılan Ömer Karaman tüm uğraşlara rağmen kurtarılamadı. Hastanede hayatını kaybetti. Ancak diğer yaralının durumu ise iyi durumda olduğu gelen haberlere yansıdı.

Alanya’nın Güllerpınarı Mahallesinde meydana gelen silahlı kavga ve hayatını kaybeden bir kişi ile sonuçlanan olay hakkında kolluk kuvvetleri çalışma başlattı. Kavgaya karışanlar tespit edilirken yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma