Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Bakan Yusuf Tekin Öğretmen Atamaları Hakkında Yeni Açıklama Yaptı

Bakan Yusuf Tekin Öğretmen Atamaları Hakkında Yeni Açıklama Yaptı

Sonsatir Sonsatir -
109 0
Bakan Yusuf Tekin Öğretmen Atamaları Hakkında Yeni Açıklama Yaptı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, atanma isteyen öğretmenler hakkında yeni açıklama yaptı.

2023 yılında yapılan KPSS sınavı sonrası başarılı olan ve atanmayı bekleyen öğretmenler resmi olarak yapılacak duyuruyu beklerken MEB Yusuf Tekin yeni açıklama yaptı.

Bakan Tekin katıldığı programda sorulara yanıtlar verdi. Bu sorulardan biri de atama bekleyen öğretmenler için oldu. Soru üzerine yanıt veren Bakan Tekin önümüzdeki Kabine Toplantısında gündeme gelir dedi.

Kabine Toplantısında Gündeme Gelir

Özellikle yeni atanacak öğretmenlerin kadro sayıları ile yapılacak mülakatlar ve branş kontenjanları merak edilirken konuya ilişkin olarak Bakan Tekin yeni açıklamalar ile haberlere yansıdı. Bakan Tekin yaptığı açıklamada söz konusu atamalar ile ilgili olarak Maliye ve Hazine Bakanlığı ile Cumhurbaşkanımızdan gelecek açıklamayı beklediklerini söyledi. Bakan Tekin ise atamalar için kabineyi işaret etti.

Bakan Tekin ayrıca yaptığı açıklamada atama bekleyen öğretmenlere “Şuna güvensin arkadaşlarımız, alabileceğimiz en yüksek atama sayısını alacağız” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma