Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Müşteri Hizmetleri
 4. »
 5. 444 0 666 Kimin Numarası

444 0 666 Kimin Numarası

Aydin Duran Aydin Duran -
1320 0

Son zamanlarda artan telefon dolandırıcılığı olaylarından dolayı, telefonlara gelen aramalar kafalarda soru işareti yaratmaktadır. Merak edilenlerden birisi de 444 0 666 kimin numarası olduğudur.  Bütün bankaların müşterileri iletişim kurmak için kullandıkları telefon numaraları bulunmaktadır.  Bankalar bu numaralardan müşterilerini arayarak kampanya, borç ve bankacılıkla ilgili güncel bilgileri vermektedir. Bu bankalardan birisi de TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası’dır. 444 0 666 kimin numarası sorusunun cevabı Türkiye Ekonomi Bankası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası  (TEB) Müşteri Hizmetleri

Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterileri iletişim kurmak için kullandığı hat 444 0 666 no’lu telefon numarasıdır. 0850 222 0 444 üzerinden müşterileri ve iletişim kurmak isteyen diğer kişiler Türkiye Ekonomi Bankası ile iletişim geçebilmektedir. Türk Ekonomi Bankasını aramanız durumumda sesli yanıt sisteminden kolaylıkla yararlanabileceğiniz gibi size verilen sesli komutlarla da işlemlerinizi yapa bilirsiniz. TEB müşteri hizmetlerini aramanız durumunda karşınıza çıkacak olan menü;

 • Kayıp çalıntı ve şüpheli işlemler için ‘0’ taşlayınız.
 • Kredi kartı işlemleri için “1” i tuşlayın.
 • Bankacılık işlemleri için “2”yi tuşlayın.
 • Yatırım işlemleri için “3” ü tuşlayın.
 • Şifre işlemleri, güvenlik ayarları ve internet şubesi destek hattı için “4” ü tuşlayın.
 • Krediler için “5” i tuşlayın.
 • Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için “6”yı tuşlayın.
 • Müşteri olmayan ya da kart numarasını bilmeyen müşteriler için “*” tuşlayın.

Türkiye Ekonomi Bankası Kampanya Bildirimi

444 0 666 kimin numarası diye araştırıyorsanız, Türkiye Ekonomi Bankası tarafından aradığınızı bilmeniz gerekir. Türkiye Ekonomi Bankasının müşteri hizmetlerine ait hatlarından biri olan 444 0 666 numarasından müşterilerini aramaktadır. Bu hat üzerinden yapılan aramalarda banka, kampanya bildirimlerini ve diğer bilgileri vermek için müşterileri ile görüşme yapmaktadır.

Bu sayede müşteri ile direk iletişim kurarak daha anlaşılır bilgi verme olanağı sağlanmaktadır. Bankaların kullandığı yöntemlerden biri olan telefon bankacılığı ile bilgi verme yöntemidir. Bu sayede müşteri ile birebir iletişim kurularak müşterinin merak ettiği sorulara cevap verilmekte, sorularına cevap alan müşteri ile daha sağlıklı iletişim kurabilme olanağı sağlanmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma