Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kredi Kartları
  4. »
  5. Öğrenciler İçin Cazip 6 Kredi Kartı

Öğrenciler İçin Cazip 6 Kredi Kartı

Aydin Duran Aydin Duran -
140 0

Günümüzde bankalar öğrencilere uygun avantajlı bir çok kredi kartı imkanı sunmakta. Düşük limitle beraber, öğrenci gelirine göre limiti belirleyebilmekte. Ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerine uygun olan kredi kartları aidat gerekmeden bu kartları kullanıyor ve taksit, puan imkanlarından faydalanıyor.

Ayrıca bir çok İnternet sitesi üzerinden indirimli ve taksitli alışveriş yapma imkanına sahip oluyor. Öğrenciler için çıkarılan bütün kredi kartları, yanında bir de banka hesabı ile kullanıcıya sunuluyor.

1. Akbank Exi26

Akbank’ın öğrenciler için çıkardığı Exi26, öğrenci için birçok olanak sağlıyor. Ayrıca öğrenci velileri için ekstra kredi imkanıyla eğitime katkısını artırıyor. Ancak diğer bankaların kredi kartlarına göre kullanım ve talep daha azdır. Bu faktör de Exi26’yı tutulmayan bir kredi kartı haline getirmiştir. Okunmalı : Öğrencilere kredi kartı limiti ne kadar?

2.Garanti Bankası Bonus Genç

Garanti Bankası’nın diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, Bonus Genç’te de bol bol bonus kazandırmayı amaçlıyor. Alışverişlerde her 1 bonus 1 ₺ olarak size geri dönüp harcama yapılabiliyor. Ayrıca restoran ve cafelerde 15 ₺’ye kadar bonus sunuyor. Nakit ihtiyacı olduğu esnada nakit avans imkanı ile nakit ihtiyaınızı karşılıyor ve daha yüksek nakit ihtiyacı için taksitli nakit avans özelliği de mevcut. 100 ₺ üzeri alışverişler için 11 aya kadar taksit imkanı mevcut.

3.TEB ÜniversiTEB

Türkiye Ekonomi Bankası’nın, doğrudan üniversite öğrencileri için çıkardığı kredi kartı, genelde eğlence sektöründe sağladığı imkanlarla bilinir. En bilineni tiyatro ve sinemada yüzde elli indirim olanağıdır. Ayrıca EFT ve havale işlemleri tamamen ücretsizdir. İlgili ve sorun çözen bir çağrı merkezine sahiptir.

4.İş Bankası İŞ’te Üniversiteli

18 yaş sınırı bulunan kredi kartı, İş bankasının Maximum adı altında yaptığı bütün kampanyalardan faydalanma imkanı sunmaktadır. Ayrıca 2 yıl boyunca kart ücreti ödemeden kullanılıyor.

5.Ziraat Bankası Genç Bankkart

Üniversite öğrencilerinin en çok tercih ettiği kredi kartıdır. Ayrıca KYK tarafından verilen kredi veya burs Genç Bankkart vadesiz hesabına yatmaktadır. Taksit imkanı sınırlı olmasına rağmen kullanıcı sayısı çok fazladır. Öğrencilik bitene kadar kullanım hakkı sunmaktadır.

6.Vakıfbank LikeCard

Hemen hemen Genç Bankkart ile aynı özelliklere sahip olan kredi kartı, düşük faiz oranı ile kullanıcıya sunulmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma