Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Başvurusu (3 Ay Ertelemeli Kredi)

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Başvurusu (3 Ay Ertelemeli Kredi)

Aydin Duran Aydin Duran -
150 0

Tüketiciler genelde fiyatı yüksek olan ürünler için kredi başvurusunda bulunurlar. Bu alım ile de sınırlı bütçe ile zorlu bir kaç aylık süreç başlayabilir. İlk etaptaki bu zorlukların aşılması adına QNB Finansbank Ertelemeli Kredi tahsisi yapabiliyor. Yani kredinizi alırken 3 ay ertelemeli kredi ile QNB Finansbank’ın imkanlarından faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Başvuru Yolları

Alacağınız kredilerin vadesini erteleyerek 3 ay sonunda ödemeye başlayabilirsiniz. Bu krediye başvuru için dijital bankacılık ürünlerinin yanında banka şubesine yapmanız en mantıklısı olabilir. Böylece aldığınız kredinin geri ödeme taksitleri de ertelemeli olarak tahsis edilmiş olur. QNB Finansbank Ertelemeli kredi kredinin tahsis edilmesinden sonra başvurulabiliyor. Yani direk ertelemeli kredi almanız mümkün değil.

Ertelemesiz Kredi Hesaplaması

KRedi Tutarı Vade Taksit
10 Bin lira 24 597
10 Bin Lira 36 461

Ertelemeli Kredi Hesaplaması (3 Ay)

KRedi Tutarı Vade Taksit
10 Bin lira 24 632
10 Bin Lira 33 513

Finansbank’ı sunduğu kredi ürünlerinin faizleri de başvuru sahibinin kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi sicilim bozuk kredi çekmek istiyorum diyen kişilerin başlıca tercihi konumundaki QNB Finansbank bu anlamda sizlerin isteklerinizi karşılayabilir. Kredi siciliniz ile notunuz düşük olması halinde alacağınız kredinin faiz oranı diğer kişilere göre daha yüksek olabilir. Fakat nakite ihtiyacınız varsa bu alternatifi değerlendirmenizde fayda vardır.

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Hayat Sigortası Yaptırabilirsiniz

QNB Finansbank Ertelemeli kredi alımı sonrasında banka sizden hayat sigortası yaptırılması istemektedir. Kredilerde hayat sigortası zorunlu mu başlıklı yazımızda da belirttiğimiz üzere hayat sigortası zorunlu olmasa da bazı durumlarda bankanın bu isteğini ister istemez kabul ediyorsunuz. Çünkü kredi notunuz ile ilgili olarak kredi tahsisi yapılmayabilir. Bunun önüne geçmek için de bankanın taleplerini yerine getirmekle yükümlü kalıyoruz.

Alınan kredilerde vadeler arasındaki gün sayısı 30 gün olarak değerlendiriliyor. Fakat ertelemeli kredi tahsisinde bu durum 90 gün üzerinden ele alınıyor. Ertelemeli kredinin faiz oranı da daha yüksek oluyor ki, cebinizden daha fazla para çıkıyor. Sizler için ertelemeli ve ertelemesiz 10 bin lira kredi için bir tablo hazırladık. Aradaki farkı inceleyerek alacağınız kredinin türünü belirleyebilirsiniz.

Bankanın hesaplamaları ve faiz oranları zamanla güncellenebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma