Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Teb 3 Ay Ertelemeli Kredi, Başvuru ve Faiz Oranları

Teb 3 Ay Ertelemeli Kredi, Başvuru ve Faiz Oranları

Aydin Duran Aydin Duran -
155 0

Tatile mi çıkacaksınız? Acilen nakit gereksiniminiz var fakat ödemesini ötelemeli mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde, TEB her zaman yanınızda.

CEPTETEB ürünü ile gereksinim kredisi kategorisi altında 3 ay ertelemeli krediler yayınlayan Türkiye Ekonomi Bankası, ideal faiz oranları ile karşılaşabileceğiniz ödeme planları sunmaya da gayret etmiş durumda.

Mümkün olan en süratli şekilde tarafınıza paranızı iletebilen TEB’de, bu parayı aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor, böylelikle basit bir biçimde gereksinimlarınızı karşılamış oluyorsunuz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu;

TEB’in tanıttığı 3 ay ertelemeli kredinin birtakım özellikleri, alttaki gibi sunuluyor.

TEB’in 3 ay ertelemeli gereksinim kredisini 5000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.

Krediye masraf olarak kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz, tahsis ücreti ödemeksizin krediyi kullanabilmeniz, yine mümkündür.

Hali hazırda TEB ya da CEPTETEB müşterisi olan herkes için, kredi hemen hesaba yatabilmektedir.

TEB 3 ay ertelemeli krediye müracaat süresi, aşağı yukarı  10 dakikanızı alabilmektedir. Ve bu bağlamda değerlendirildiğinde en kısa sürede verdiği kredi ürünü olarak bilinir.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Faiz Oranları;

TEB’in tanıttığı 3 ay ertelemeli krediyi 5000 TL’ye kadar kullanabiliyorsunuz fakat faiz oranları, taksitler bağlamında farklılık gösterebiliyor. Buna göre:

24 Aya kadar taksit seçenekleri amacıyla %1,35

24 Ay ve yukarısındaki taksit seçenekleri amacıyla %1,39 faiz oranını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tahsis ücreti almayan TEB’de, ek olarak sadece sigorta masrafı alınıyor ve bu sigorta masrafı, tekrar taksit sayısına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

200 TL’den 35 TL’ye kadar değişen bu sigorta tutarını, faiz ile endekslediğiniz ana borcunuza eklediğiniz vakit; TEB gereksinim kredisi amacıyla ödeyeceğiniz toplam borç meydana gelmiş oluyor.

Toplam borcunuzu taksit sayısına bölerek, aylık ödeyeceğiniz tutarı bulmanız da olası oluyor. Bunlarla uğraşmak istemezseniz, kısa yoldan https://www.teb.com.tr/hesap-makineleri/ bağlantısından TEB’in tanıttığı hesaplama araçlarını da kullanabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB’de 3 ay ertelemeli kredi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla, alttaki kanalları kullanabiliyorsunuz.

İnternet / Mobil Şube: Bir TEB ya da CEPTETEB müşterisi iseniz direkt olarak mobil program ya da internet bankacılığı üzerinden “krediler > müracaat” yolunu izleyerek 3 ay ertelemeli kredi müracaatı yapabilirsiniz.

Şubeler: Herhangi bir TEB şubesinden de krediye müracaat yapabilmeniz mümkün.

Telefon: Son olarak, TEB önce müşteri hattı 0850 200 0666 numarasını çevirerek, kredi müracaatnızı uzaktan gerçekleştirmeniz olası hale getirmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma