Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Vakıfbank Tarım Kart Nedir?

Vakıfbank Tarım Kart Nedir?

Aydin Duran Aydin Duran -
202 0

Tarımla uğraşmak isteyenler ve çiftçiler için Vakıfbank olarak gerekli desteği sonuna kadar sağlamaktadır. Tarım üreticilerinin maddi anlamda ihtiyaç duyacakları girdiler için nakit ihtiyaçları Vakıfbank tarım kart ile karşılanmaktadır. Tüm ihtiyaçlar bu kart ile finanse edileceğinden dolayı avantajlı hamleler Vakıfbank tarafından bu kart sahipleri için verilecektir. Nakit Çekim limiti belli oranlarda belirlenecektir. Bu limitle doğru orantılı olarak tarım ihtiyacı harcamaları taksit şeklinde olacaktır.

Tarım Kart Vakıfbank’tan

Vakıfbank tarım kart sahibi olan kişiler kullanımlarına bağlı olarak geri ödemelerini hasat tarihlerine göre ayarlayıp yapabilirler. Nakit harcama veya taksitli harcamaların ödemesi tarım hasat zamanı yapılabilme özelliğini taşır. Bu sayede tarım kartın geri ödemesi yılda sadece bir kez yapılabilmektedir. Tarım kartı ödemelerinizi sadece hasat zamanı değil istediğiniz her zaman ödeyebilirsiniz. Avantajlı birçok hakka sahip olan bu kart ile akaryakıt, gübre, tohum, zirai ilaç ve yem alışverişlerini rahatlıkla yapabilmektedirler. Vakıfbank tarım kart ile geri ödemeler 6 aya kadar faizsiz bir şekilde yapılır. Vakıfbank tarım kart için bankaya bizzat kendiniz başvurmanız gerekir.

Nasıl Başvurulur?

Tarım kart için başvuruda bulunmak için tarım ile uğraşmak ilk şart olmalıdır. Daha sonrasında Vakıfbank şubelerine giderek nüfus cüzdanı fotokopisi ve tarımsal faaliyete ilişkin güncel belgelerin bulundurulması zorunludur. Tüm tarım için ihtiyaçlarınızı artık bu kartla daha kolay bir şekilde giderme fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca başvuru için TARIM yazarak TC kimlik numaranızı 5724’e SMS atabilirsiniz. Gelen onay ile kartınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Tarımsal faaliyetlerle uğraşan çiftçiler edindikleri tarım kart ile Vakıfbank şubelerinden, ATM‘lerden, mobil şubeden ve internet şubesinden nakit çekme avantajını 7/24 kullanabilirler. Vakıfbank tarım kart hakkında sormak istediğiniz tüm soruları 0850 222 0 724 nolu telefonlara ulaşılarak soruları yöneltebilirsiniz. Vakıfbank bu kart kullanımına ilişkin hesap özeti bilgilendirmesi ekstre ile her ay düzenli olarak yapılabilmektedir. Kartın kullanım limitini ise Vakıfbank şubelerinden ve ATM’lerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca tarım kart tüm borç bilgilerine cep telefonlarından TKBORC yaz bir boşluk bırak kartı son 6 hanesini yaz 5724 e gönder komutlarıyla anında öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Tarım Kart Anlaşmalı Petroller

Vakıfbank müşterilerine World Kart markası ile hizmet veriyor. Bu anlamda tarım kart ile anlaşmalı olan iş yerleri world kart ile anlaşmalı olanlarıdır. Bu anlamda Türkiye genelinde anlaşmalı petrollerin isimleri saymakla bitmeyecektir. Vakıfbank World Üye İşlerlerinde tarım kart geçmektedir. Bu nedenle üye olan tüm petrol istasyonlarında da bu kartınızı kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Tarım Kart Limiti Nasıl Belirleniyor?

Tarım kart tahsisi yapılırken çiftçinin gelir durumu inceleniyor. Bu inceleme neticesinde çiftçinin talebi de değerlendirilerek en uygun olan kart limiti belirleniyor. Belirlenen kart limitleri de zaman içerisinde başvurularak yükseltilebiliyor. Zira siz başvurmasanız dahi gelişen ekonomik olaylar neticesinde banka da kendisi yükseltme yoluna gidebiliyor. Elbette onayınızı alarak.

Çiftçi Kredileri de de dahil olmak üzere çiftçilere bir çok hizmet veren Vakıfbank Devlet Bankası olma ünvanıyla gerekli adımları kendisine yakışır bir şekilde atıyor. Bu nedenle çiftçinin yanında olan banka en uygun şartlarda bankacılık ürünleri sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma