Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Akbank Tosla Kart Ücretsiz Para İadeli

Akbank Tosla Kart Ücretsiz Para İadeli

Aydin Duran Aydin Duran -
170 0

Akbank’ın ön ödemeli kart markası olan Tosla Kart mobil uygulaması ile “Aköde” sistemi sayesinde tüketiciye hizmet veren bir bankacılık ürünüdür. Bir bankamatik kartı ile yapabileceğiniz para çekme ve yatırma işlemlerini rahatça yapabileceğiniz Tosla ile günün belli saat aralığında da ücret ödemeden para gönderme ve alma gibi hizmetleri alabiliyorsunuz.

Ön Ödemeli Kartınız Tosla

Tosla kart ön ödemeli kart alternatifleriniz arasında olması gereken seçeneklere sahip. Bu hizmeti alıyorsanız mutlaka mobil uygulamasını da son demine kadar kullanmanız gerekir. Çünkü kolay ara yüzü ile tüm işlemlerinize olanak veriyor. Tosla Uygulaması android ve ios işlemcilere kolaylıkla yükleniyor ve güncellenen sürümleri ile sürekli daha güvenli hale getiriliyor. Kişinin bu hizmete başvurusu ise yine uygulama üzerinden gerçekleştiriliyor. Cep Telefonu numaranız ve kullanmış olduğunuz günce e-posta adresi ile kayıt işlemleri yapılıyor ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Piyasada Toslalı anlamına gelen Tosla Kart sahipleri ayrıca Akbank müşterisi olmasına da gerek yok. Bu da büyük bir avantaj olarak kayıtlarımıza geçiyor.

Avantajlı Ön Ödemeli Kart Tosla

Tosla ile uygulama üzerinden yapacağınız işlemler herhangi bir ücrete tabi değil. Bu özelliği ise alternatiflerinizin ilk sırasında yer alması anlamına geliyor. Bu uygulama ile dilerseniz para gönderimi ücretsiz yapıyorsunuz. Uygulama dışında ise Akbank ATM’leri ile bu hizmeti de alabiliyor olmanız sizin için avantaj olarak gösterilebilir. Para çekme işlemi de mutlaka olmazsa olmazları arasında bulunuyor.

Tosla Kart Kredi Kartı mıdır?

Bir çok kesim kart olması ve bankacılık hizmeti sunuyor olması nedeniyle sorgulasa da; kredi kartları alamayan, kullanamayan kişiler için geliştirilen bir ön ödemeli karttır. 12 Yaş ve üzeri olan herkes bu kartı kullanabilir.

Tosla Kart Trendyol’da Geçerli mi?

Kampanyalar dahilin de Trendyol’dan dijital alışverişlerde kullanabiliyorsunuz. Trendyol.com m.trendyol.com ile trendyol uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerde tek sefer 100 lira harcama yapmanız halinde 30 lira iade söz konusu olabiliyor.

Tosla kart Akbank’ın sunduğu ön ödemeli kart olduğu için bu karta para yükleme için ücret ve komisyon ödemiyorsunuz. Tosla ile para isteme hizmeti de bulunduğunu belirtirsek bu işlem içinde bir masraf söz konusu değil. Yine para çekmek için de para ödemesi yapmadığınızı belirtmemize de gerek olmadığı kanaatindeyim.

Tosla Kart Özellikleri

Tüm ayrıntıları ile yer vermiş olsak ta sizlere kısaca TOSLA’nın özelliklerini sıralamak faydalı olacaktır.

  • Ücretsiz para gönderme, alma, isteme
  • QR Kod ile hızlı işlem imkanı
  • Hesabınıza para yüklediğiniz gibi çekebilirsiniz.
  • Oynanan oyunlara ait pinleri buradan düşük fiyatlara alabilirsiniz.

750 Lira ile 19.999 TL arasında bir Tosla bakiyesi ile işlem görebileceğiniz Akbank ön ödemeli kartınıza ayrıca kendi hesaplarınızdan da para aktarımı sağlayabilirsiz. Banka güvenlik açısından bu hizmeti doğrulama, sorgulama sonrası teyit ile yapıyor. Para çekebilmeniz için Tosla limitleri ise yıllık 300 Lira. Ancak doğrulanmış bir hesaba sahipseniz burada günlük 2 Bin liraya kadar para çekebilme özelliğiniz de bulunuyor.

Tosla Kartı Nasıl Kapatılır?

Almış olduğunuz ön ödemeli Tosla kartı istediğiniz zaman kapatma hakkına da sahipsiniz. Kapatma işlemi için 08504708687 numarayı aramanız yeterli oluyor. Ancak hesabınızda para olup olmadığına da dikkat etmeli. İçinde para olan kartlar kapatılmayabilir.

Tosla Kart Kaç Para?

CarrefourSA ile Teknosa mağazalarından temin edebileceğiniz olan Tosla aynı zamanda Banabi uygulaması ve internetten Hepsiburada’dan 5 lira ücret karşılığı alabiliyorsunuz. Kendi isminize özel olarak bir kart isterseniz bu hizmetin ücreti de 10 Lira.

Tosla Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Tosla ayrıca müşteri hizmetleri ile size özel hizmet veriyor. Akbank’ın sürekli kullandığı 444 25 25 numara bu hizmet için uygun değil. Telefon ile hizmet almak istediğiniz zaman 0 850 477 08 67 numaralı Tosla Çağrı Merkezini aramanız gerekiyor. Buradan canlı destek alabilirken çevrimçi uygulama üzerinden de sorunlarımıza çözüm desteği alabiliyorsunuz

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma