Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. tanıtım
  4. »
  5. Peşinatsız Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Peşinatsız Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Sonsatir Sonsatir -
128 0

Hazine’nin ilk gününde Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan otomotiv sektörü ve Maliye Bakanlığı tarafından 2019 yılı 3 ay daha uzayan ÖTV ve KDV indirimlerinin açıklaması rahat bir nefes aldı. 2018 yılında bir önceki yıla göre 35’te yüzde dar dar alan otomotiv sektöründe, 260 yılda yüzde 9 büyüyen kiralık araç parkı, 340’ta 2018 bin iken 365’te 2017 bin civarına geriledi. Faizsiz finansal çözüm modeliyle sektöre yeni bir yol açıldı.  Araç satış rakamları her geçen ay artmaktadır.

Son aylarda döviz kurlarındaki artış hızı araç satış oranlarında düşüşe yol açtı. Sektörde faizsiz finansman ile; faiz ödemek zorunda kalmadan ve üstelik dilerseniz peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz.  Dilerseniz 2. El dilerseniz sıfır alabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Almak İster Misiniz ?

İnsanlar tereddütlü ve neredeyse hayalleri yıkılıyor. En büyük sebep, artan talep ile ikinci el piyasasının bile uçması, ülkemizin elinde olmayan sebeplerden dolayı diğer para birimlerindeki döviz kurunun yükselmesi, hepsi çok büyük bir etken ve denerseniz bile. biraz, bankaların belki de acımasız taksit faiz oranlarının oynaklığı sizi sinirlendiriyor. peşinatsız araba almak isteyenler faizsiz finansman ödeme yöntemlerinin avantajlarını değerlendirmelidir.

Tereddüt etmeyin, peşinatsız araba alma hayalinizi, çok kolay işlem yapabileceğiniz araç üzerinde kesinlikle net bir fiyattan başlayarak, belirlediğiniz fiyata herhangi bir faiz ödemeden sahip olacağınız en büyük fırsatı faizsiz finansman sistemleri sunuyor.

  • peşinatsız araba al,
  • Küçük taksitlerle,
  • Ön ödemesiz,
  • Kampanyalı araba alma fırsatı,

Sizin bütçenize uygun bir ödeme şekli mutlaka var.

Peşinatsız Kolayca Araba Sahibi Olabilir Miyim?

Evet, peşinatsız araba fırsatı var.  Sizde bu avantajı değerlendirebilirsiniz.  Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak 18 yaşınızı geçtiyseniz ve belirli bir gelire sahipseniz elbette sizde peşinatsız araba avantajını değerlendirebilirsiniz.

Gelir gider dengenizi kontrol edin.  Her ay ne kadar taksit ödeyebilirsiniz.  Kazancınıza ve tasarrufunuza uygun aracı seçerek müşteri danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Ev veya araba alımları için çok iyi bir alternatif olan Kolay evim platformu içerisinde farklı ödeme seçenekleri bulunuyor ve faizsiz ödeme yapma konusunda hizmet veren bu platform içerisinde satış yapılabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma