Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Garanti Mobil Şifremi Unuttum

Garanti Mobil Şifremi Unuttum

Aydin Duran Aydin Duran -
208 0

İnternet bankacılığı günümüzde en çok tercih edilen bankacılık hizmeti. Bu aşamada hizmeti alabilmeniz için ise şifreniz ve devamında da tek kullanımlık şifreniz önem arz ediyor. Bu nedenle Garanti BBVA müşterileri unuttukları mobil şifresini güncelleme telaşı içerisinde.

Garanti BBVA Mobil Bankacılık Şifresi

İnsanlar son zamanlarda Covid-19’un da etkisiyle günün çoğunu evde geçirmekte ve de bu durum sonucunda ise sıradan işlerini dahi internet üzerinden yapmakta. Bankacılık işleri de bunlara dahildir. İşte bu zor günlerde Garanti BBVA Mobil kullanıcılarının yardımına koşuyor. Garanti Bankası, insanların sağlığını öncelik görerek evde kalmalarını sağlamak ve sağlıklı kalmalarını sağlamak için bir çok işlemi mobil uygulaması sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmelerini sağlamakta. Günlük bankacılık işlemlerinizin bir çoğunu kolayca yapmanıza olanak sağlamaktadır ayrıca finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Garanti BBVA Mobil, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızdadır. Tanım olarak; “Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır” denilebilecek Garanti BBVA’ da dijital ekrandan yapabileceğiniz işlemler şunlardır;

Fatura ödemeleri, Para transferleri, kredi kartı ödemesi gibi bir çok işlemi şubeye gitmeye gerek kalmaksızın Garanti BBVA üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

Alışverişlerinizde kartınızın temassız özelliğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Temassız işlem limitlerimiz 2021 itibari ile 250 TL’ye yükseltilmiştir.

ATM’lerimizdeki günlük para çekme limiti yükseltilmiş olup günlük çekebileceğiniz en yüksek tutar 5.000 TL’den başlamaktadır. İşlemlerinizi ATM’ye dokunmadan QR kodla yapabilirsiniz.

Diğer banka ATM’lerinde bankamız Paracard’ı ile para çekme işlemlerini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Para transferlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 2021 itibari ile Garanti BBVA Mobil, İnternet Bankacılığı ve ATM’lerden yapacağınız havale ve EFT işlemleriniz ücretsiz hale getirilmiştir. Ki bu durumum kullanıcıları tarafından en çok tutulan ve sevince sebep olan konu olduğu söylenebilir.

Kart şifrenizi unuttuysanız;

Yeni bir şifre almak bilmeyen bir kullanıcı için çok basittir. Siz de garanti bankası mobil şifremi unuttum diyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek yeni bir şifreye sahip olabilirsiniz.

444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak yeni şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz Kart > Şifre İşlemleri > Şifre Belirleme-Değiştirme adımından yeni şifre alabilirsiniz.

BonusFlaş’tan Ayarlar > Kart Ayarları > Kart Şifre İşlemleri adımından yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Kredi kartı şifrenizi güvenlik veya başka bir nedenle değiştirmek istiyorsanız;

Kartınızın güvenliği açısından herhangi bir tereddüttünüz var ise yine şifrenizi değiştirme konusunu düşünmelisiniz. Garanti Bankası mobil şifresini unutanlardan ayrı olarak kullanıcılarının güvenliğini de düşünerek bir başka şifre değiştirme alternatifi sunmuştur. Aşağıdaki adımları takip ederek kart güvenliğinizden emin olup yeni bir şifreye sahip olabilirsiniz.

444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak yeni şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz Kart > Şifre İşlemleri > Şifre Belirleme-Değiştirme adımından şifrenizi değiştirebilirsiniz.

BonusFlaş’tan Ayarlar > Kart Ayarları > Kart Şifre İşlemleri adımından şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma