Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Krediler
  4. »
  5. Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Aydin Duran Aydin Duran -
157 0

Bankalardan kredi çekmek için gereken evraklar ve sigorta dökümü önemlidir. Fakat rahat kredi veren bankalar var, bunlar çok fazla teferruata bakmıyor ve müşterilerine imkan sağlıyor. Basit kredi çekme yöntemleri bankalara bağlıdır, ayrıca çalışma durumunuz ve kefilinize göre miktar belirlenmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Gerekli koşullar sağlandığı takdirde bankalardan kredi almak son derece kolay hale gelir. Bu nedenle bankaların kredi koşulları hakkında bilgi sahibi olmak ve o şartları sağlar hale gelmek önem taşır. Genel olarak kredi başvurusunda bankalar gelir belgesi talep ederler. Bu nedenle aylık düzenli geliri olan ve bunu belgeleyebilen kişiler kredi başvurusunda her zaman bir adım öndedir. Bunun haricinde kolay kredi için kredi notu da önemli bir yere sahiptir. Kredi notu yüksek olan kişiler bankalar için güvenilir kişi örneği olduğundan dolayı bu kişilerin kredi almaları diğerlerine nazaran daha basittir. Bundan dolayı kredi notunu yükseltme yolları öğrenilmeli ve bunlar bizzat uygulanmalıdır.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

En kolay kredi almak için en kullanışlı yol banka şubesine gitmeden internet üzerinden kredi almaktır. Bunun için pek çok banka internet bankacılığı yoluyla kredi başvurularını kabul eder. Bu sayede şube olmadan belgesiz ve kefilsiz kredi kullandırma imkânı sunan bankalar Aktif bank, QNB Finansbank, TEB ve ING Bank olarak belirtilir. N Kolay Kredi, ING Bank E-Kredi, Enpara.com ve CEPTETEB yoluyla yapılan kredi başvurularında kefil istenmemekte ve evrak talep edilmemektedir. Ancak bazı durumlarda ING Bank E-Kredi değerlendirme sonucu isteyebiliyor. Bu yolla verilen krediler genellikle ihtiyaç kredisi adı altında verilmektedir.

En Kolay Kredi Ve Başvuru

En kolay kredi olarak bilinen şubesiz kredi için çekilebilecek kredi tutarı, faiz oranı, vade seçenekleri ve buna benzer özellikler bankalar arası farklılık gösterir. Kredi için alınan kredi tahsis ücreti ise genellikle binde beş şeklinde belirlenir.
Alınacak kredilerin neredeyse tamamında sigorta yapılmakta olup ING, Aktif Bank, TEB ve QNB Finansbank internet üzerinden herkesin başvurularını kabul eder. Diğer bankalar ise sadece kendi müşterilerine bu imkânı sunmaktadır. Bu koşullarla alınabilecek kredi tutarı ise 20000 ile 100000 arasında değişir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma