Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kredi Kartları
  4. »
  5. Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

Aydin Duran Aydin Duran -
211 0

Kredi kartı kullanım oranın her geçen gün artmasına bağlı olarak, kredi kartı ile internet üzerinden alışveriş yapma oranı da ciddi bir şekilde artış göstermektedir. Bu yüzden de kredi kartının internet üzerinden alışverişe kapalı olan müşterilerin internet alışverişine açmaları için yapması gerekenleri buradan açıklamak istiyoruz.

Telefon bankacılığı ile internet alışverişine açma

Kullanmakta olduğunuz kredi kartının telefon bankacılığını arayarak kredi kartınızın internet bankacılığına açılmasını sağlamanız mümkündür. Bu konuda müşteri hizmetlerini aradıktan hemen sonra sizlere sorulacak olan sorulara doğru cevap vermeniz durumunda banka kredi kartınızı kısa süre içerisinde internet hizmetlerine açmış olacaktır.

İnternet bankacılığı kullanarak internet alışverişine açma

Aslında en kolay yöntemler arasında internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemler gelmektedir. Son derece basit olan bu yöntem ile internet bankacılığı hizmetlerine giriş yaparak buradan yer alan “Kredi Kartı” menüsü içerisinden kredi kartınız ile ilgili vereceğiniz kararları tek bir tuşla yapma şansınız bulunmaktadır. Ancak bunun için internet bankacılığı şifrenizin bulunması gerekmektedir. Buradan da kısa yoldan kredi kartınız ile ilgili olan işlemi yapabilirsiniz.

ATM üzerinden internet alışverişine açma

Kredi kartınız ile ilgili olarak bir diğer internet alışverişine açma yöntemlerinden bir tanesi de ATM üzerinden işlem yapmaktadır. Kullandığınız kredi kartına bağlı en yakın ATM’ye giderek buradan kredi kartınızı internet alışverişine açma işlemini kısa süre içerisinde yapma şansınız bulunmaktadır.

Banka şubelerine giderek internet alışverişine açma

Aslında sizleri biraz uğraştıracak olan bu yöntemi de kullanarak, kullandığınız kredi kartının internet alışverişine açılmasını sağlamış olacaksınız. Burada sıra bekleme ve imza gibi bir sürü işlemin olduğunu düşündüğünüz zaman yukarıda belirttiğimiz diğer 3 yöntemi tercih etmeniz sizlerin zaman bakımında da oldukça kısa süre içerisinde işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde kredi kartınız ile ilgili olarak internet alışverişine işlemlerinizi açabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma