LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

Kurumsal firmalar ülke ekonomisine katkıda bulunurken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerin altına imzalarını atmaktadır. Bu projelerden birini de LC Waikiki yardım başvurusu ile yapmaktadır. Kendi bayileri konumundaki mağazaları üzerinden alınan başvurular için belli başlı şartlar söz konusudur. Bunların başında ise LC Waikiki Yardım Başvuru formu doldurulması gelmektedir.

Kurumsal olarak faaliyet gösteren büyük firmalar düzenli yardım projeleri ile adını duyurmaktadır. Özellikle LC Waikiki Türkiye genelinde yüzlerce mağaza ile birçok kişiye yardım yapan kuruluşların başında gelmektedir. Bu yardımın yerine getirilebilmesi için öncelikli olarak yardım başvuru formunun doldurulması ve böylelikle başvuru yapılması gerekmektedir. Özellikle kıyafet yardımına ihtiyaç duyan kişilere olumlu yanıt veren firma aynı zamanda hediye çeki ile maddi yardımlar da bulunabilmektedir. Burada en önemli husus mağazalar ile kişilerin iletişime geçmesidir. Zira muhatabınız LCW Mağazaları ve birimledir.

LC Waikiki Kıyafet Yardımı Başvurusu

Yardım Başvuru formu ile başvurularda LCW bir takım isteklerde bulunmaktadır. Özellikle kıyafet yardımı yapılırken özellikle fatura kesilmesi ve gider olarak vergilerden düşülmesi önem taşır. Bu sebeple fatura kesebilmek için kişilerden yardıma muhtaç olduğuna dair bir belge istenmektedir. Bu belge ise Kaymakamlık bünyesinde Kaymakam Başkanlığında kurulan Sosyal Yardımlaşma Vakfının onayı ile olmaktadır. Böylelikle kıyafet yardımı yapılabilmektedir. LCW Yardım Başvurusu aşamaları şu şekilde olmaktadır.

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

 • LCW Yardım Başvuru Formunu doldurun.
 • Formda kaç kişiye yardım isteneceği, kıyafetler için bilgiler ve ayrıntıları yazın.
 • Adresinizin olduğu sosyal Yardımlaşma Vakfına başvurun.
 • Yardım başvuru formunu kaymakamlığa onaylatın.
 • Başvuru formu ile kimlik bilgilerinizi ilgili LCW Mağazasına teslim edin.

LC Waikiki Para Yardımı

Vatandaşlar özellikle nakdi yardımlar üzerinde durmaktadır. LC Waikiki Para yardımı başvurusu da bunlardan biridir. LCW Nakdi yardım yerine hediye çeki kullanmaktadır. Kişilere direk para yardımı söz konusu değildir. Yardımın yapılmasında ise muhtaçlık belgesi diğer adıyla fakirlik belgesinin alınması istenmektedir. Çevrede fakirlik belgesinin muhtarlıklar yoluyla verildiği yönünde yanlış bir bilgi vardır. Zira muhtarlıkların kişilerin gelirlerini ve mal varlıklarını sorgulama sistemine sahip olmadıkları bilinmesi gerekir. Bu sebeple muhtarlar bu belgeyi veremezler.

Fakirlik belgesi daha çok Kaymakamlıkta bulunan SYDV tarafından verilen bir belgedir. Burada kişi başvuru yaptıktan sonra özel bilgilerine ulaşım izni verir. Bu izin ile kişinin geliri, üzerine mal varlığı gibi hususlar incelenmektedir. Kişinin geliri yoksa, SGK kaydı bulunmuyorsa kişinin talebi üzerine buna yakın bir belge verilebilmektedir. LCW yardımı için en önemli belge SGK dökümüdür. Kişinin iş kaydı ve sigorta kaydının olması düzenli geliri olduğu anlamına gelmektedir. Bu sebeple başvuru reddedilebilir. Bununla birlikte LC Waikiki Yardım başvurusunda istenilen belgeler şunlardır.

 • Kimlik
 • Gelirinizi Gösteren Belge
 • Sosyal Güvenlik Kurumu Dökümü
 • İkametgah Belgesi

Özellikle fakir aileler devlet yardımını nasıl alır başlığında açıkladığımız gibi devlet ihtiyacı olana nakdi ve benzeri yardımları sürekli yapmaktadır.

LC Waikiki Yardım Talep Formu

Sosyal projelerinden bir diğeri de okullarda öğrencilerin yaptığı gösteriler için kıyafet temini olan LC Waikiki Yardım Talep formu ile öğrencilerin ihtiyacına çözüm bulmaktadır. Özellikle yardım için talep formunun doldurulmuş olması gerekir. Yine bu form Kaymakamlıktan onaylanması gerekmektedir. Formun boş hali internetten temin edilebilmektedir.

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

Özel gün ve resmi bayramlarda yapılacak etkinliklerde kullanılacak kıyafetler için destekte bulunan LCW yardımın yapılması için okulun bulunduğu Kaymakamlıktan belge istemektedir. Burada yardımın yapılması için onay verilmesi halinde mağazadan öğrencilerin ihtiyacı olan kıyafetler alınmaktadır. Bu onayın temel önemi firmanın fatura kesmesi ve gider olarak göstermesidir. Böylelikle vergiden düşülmektedir.

LCW Yardım başvuruları için mağazalardan form alınabilirken aynı zamanda yapılacak yardım başvurusu hakkında bilgi ve diğer hususlar iletişim sayfasından öğrenilebilmektedir.

LC Waikiki Whatsapp Numarası

7-24 Müşteri hizmetleri ile vatandaşın taleplerini yerine getiren, sorularına yanıt veren LCW whatshapp numarası ile kişilere hizmet vermeyi daha kolay bulmaktadır. Böylelikle vatandaşların hızlı bir şekilde firmaya ulaşması sağlanır. LC Waikiki whatsap numarası 444 4 529 olarak faaliyet göstermektedir. Bu numara aynı zamanda firmanın müşteri hizmetleri numarası olmaktadır. Yardım başvuru ve diğer hususlarda ayrıca bilgi edinebileceğiniz yollar ise şunlardır.

 • Mağazalardan destek almak
 • Müşteri hizmetlerini aramak 444 45 29
 • Whatsapp ile internetten iletişim kurmak
 • İnternet sitesinden iletişim formunu doldurmak.

LCW büyük bir kuruluştur. Bu anlamda küresel ekonomiye hizmet veren bir misyonu bulunmaktadır. Bununla birlikte bireysel olarak vatandaşların ihtiyaçlarına hızlı çözüm yolları sunmaktadır. Ancak bu çözümün bulunması için önceliğiniz yardım başvurusunda bulunmaktır.