Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Onlyfans Nedir Nasıl Para Kazandırır? Kullanımı Kolay mı?

Onlyfans Nedir Nasıl Para Kazandırır? Kullanımı Kolay mı?

Aydin Duran Aydin Duran -
277 0
onlyfans

Yaşama yön veren internet aynı zamanda para kazanılmasında da büyük bir aracı konumunda. Bu anlamda içerikler oluşturarak para kazanan kesimden bahsetmek mümkün. Öyle ki Onlyfans internet ile platform içerisinde video paylaşımına olanak veren böylelikle yüksek paralar kazanılmasında aracı olan dijital platorm. Bu aşamada önceliğiniz platforma abone olmak.

Yetişkin kişilerin abone olduktan sonra içerik oluşturucular sayesinde Onlyfans sitesi özellikle erotik fotoğrafları ve videoları paylaşarak para kazanılmasına olanak sağlıyor. Platformun ile birlikte son zamanların oyucusu ve şarkıcısı Bella Thorne milyon dolar kazanması ile hesapta rekor kırmış ve dünya gündemine yerleşmişti. Yaşam bizlere özellikle dijital platformlar ile farklı deneyimler sunuyor.

Onlyfans Nasıl Kullanılır?

Onlyfans Nedir Nasıl Para Kazandırır? Kullanımı Kolay mı?
Onlyfans Nedir Nasıl Para Kazandırır? Kullanımı Kolay mı?
 • Öncelikli olarak hesap açılmalıdır
 • Onlyfans aboneliği ücretle yapılmaktadır. Bu sebeple ücret ödemesi yapılır.
 • Para kazanmak isteyen kişiler düzenli olarak buraya oluşturmuş olduğu videoları atar. V
 • Para harici olanlar ise izleyici olarak sistemde kalabilmektedir.
 • Özellikle oluşturulan ve çekilen videolar platform içeriğine uygun olması gerekir.
 • Atılan videolar ile hesap sahibi abone ve izleyici kazanır.
 • Artan abone sayısı kazanca etki eder.
 • Abone ile kazanılan tutar artış gösterir.

Onlyfans ile birlikte hemen para kazanmanız mümkün değil. Ancak zaman içerisinde video sayısındaki artış, abone sayısı artışı ve izleyici artışları sonrası gelirleriniz yükseliş gösterir. Tamamen abonelik sistemi ile işleyen platformun ana öğesi ise yetişkinler için fotoğraf, video vb. içerikler paylaşılmasıdır.

Onlyfans Uygulaması Nasıl İndirilir?

Akıllı telefonlara Google Play ve İos işlemciler için onlyfans bilgisayar üzerinden telefona indirilebilen bir uygulamadır. Bu sebeple internet sitesi üzerinde uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Onlyfans Uygulaması Türkiye’de Yasak Mı?

Uygulamanın Türkiye’de kullanılması yasal olarak mümkün değildir. Bu uygulamayı yasal olmayan yollar ile indiren ve uygulayanlar olduğu sosyal medyada görünmektedir. Yasal açıdan Türk mevzuatlarına uygun olmadığı gibi kısa sürede bu yasalar hakkında düzenleme yapılması beklenmemektedir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma