Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Vakıfbank Ertelemeli Krediye Başvuru, Özellikleri

Vakıfbank Ertelemeli Krediye Başvuru, Özellikleri

Aydin Duran Aydin Duran -
192 0

Kredinin ilk kullanım zamanından itibaren 3 ay geri ödemesiz dönem  geçirilmesine imkan tanıyan bu ürüne Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi adı verilmektedir. Bankanın müşterilerine özel tanıttığı bu ürün, ara ara bütün kredi türlerinde uygulanabilmektedir.

Vakıfbank’ın en  güncel 3 ay ödemesiz dönemsel olarak yayınlayan kampanyası ise Kamu Personeline Özel Kredi lansmanıyla geçen zamanlarda tanıtıldı. Bu kredi türünden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan memurlar ve kadrolu işçiler yararlanabilmektedir. Bankanın devresel kampanyalarını takip ederek ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde 3 ay erteleme imkânından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredinin Özellikleri

Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi ürünün en dikkat çekici özelliği ödemelerin kredi çekim tarihinden  3 ay sonra başlamasıdır. Söz hususu kredinin çekildiği tarih baz alınarak, 3 ay sonra amacıyla ilk ödeme tutarınızı yatıracağınız bir ödeme planı  hazırlanmaktadır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları Şu Şekilde;

Vakıfbank tarafından yeni yayılan 3 ay ertelemeli kredide, çekilecek olan limite göre faiz seviyesi inip çıkabilmektedir bunu bankanız belirlenmektedir. Vade opsiyonu bütün limitlerde sabit olmakla eş güdümlü 03 veya 48 ay şeklinde size sunulmaktadır. Başvuruda bulunduğunuz kredi tutarı bin ile 10 bin TL aralığında ise bankanın uygulayacağı güncel faiz seviyesi yüzde 1,16’tır. Bu miktar üzerinden 10 bin TL kredi kullandığınızı hesaplarsak, aylık taksit tutarınız 287,03 TL ve kredi tahsis ücreti 50 TL gibi bir rakam olacaktır.

Limit 10.000-90.000 TL aralığında ise uygulanan faiz yüzde 1,14  seviyesi uygulanmaktadır.  Söz hususu faiz seviyesi ile 90.000 TL kredi çektiğinizi baz alırsak, aylık taksit tutarınız 2.569,85 lira olurken kredi tahsis ücreti 450 TL gibi bir rakam olacaktır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Ve Ayrıntıları Nelerdir?

Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi amacıyla kefil ve ön koşul aranmamaktadır. Bu amaçla şahsen şubeye müracaat ederek kredinin tüketimine dair müracaatte bulunabilmeniz mümkün. Fakat şube kredi notunuzun düşüklüğü ve aynısı sebeplerle lüzumlu görürse tarafınızdan kefil isteyebilir. Hem de ertelemeli kredi imkânından yararlanmak amacıyla internet üzerinden de müracaat yapabilmek mümkün.

Bunun amacıyla bankanın resmi internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” düğmesini kullanabilirsiniz. Açılan yeni sekmede müşteri verileri, müracat edilen kredinin verileri, bireyin gelir ve çalışma verileri istenmektedir. Gerekli verileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunduktan sonra “Onay” kısmına geçerek müracaatınızı tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank’tan kullandığınız kredinin çeşidine göre yaptığınız müracaat esnasında kredi tüketimi amacıyla lüzumlu olan belgeler istenmektedir. Bu hususta çeşitli bilgi alabilmek amacıyla şubelere uğrayabilir ya da 0850 222 0724 numaralı ilerişim merkezini arayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma