Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Fibabanka Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Fibabanka Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Aydin Duran Aydin Duran -
186 0

Tüm Fibabanka banka ATM’ leri aracılığıyla günlük olarak para çekme limitleri 2018 yılı içerisinde güncellenmiştir. Güncellenen limitlere uyum sağlayarak yapacağınız işlemleri oldukça kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Her bankada olduğu gibi Fibabanka ATM para çekme ve yatırma limitleri bulunuyor.

Fibabank Para Çekme Limitleri

Fibabanka ATM leri üzerinden para çekme işleminde bulunmak için önce ATM’ye banka kartınız ile giriş yapmalısınız. Daha sonra ise bankanız aracılığı belirlediğiniz şifrenizi girmelisiniz. Sonra para çekme butonuna basarak alt ve üst limitlere uyum sağlayacak şekilde işlemlerinizi çok hızlı ve anında gerçekleştirmeniz mümkündür. Fibabank atm den para çekme limiti ise 1000 TL olacak şekilde belirlenmiştir. Fakat hesap kartlarına göre bu uygulama değişiklik gösterebiir. Gold ve klasik kart kullanan müşteriler için bu limit 800 TL’ dir.

Eğer isterseniz Fibabank karekod yani qr kodu ile de para çekme işlemi yapabilirsiniz. Ortak ATM’ler üzerinden yapılan işlemlerde ise çekim işlemi masrafı olarak 1.27 TL ödüyorsunuz. Bunun yanı sıra limit sorma işleminde ise 1 TL eksi olarak hesabınıza yansır. Fibabank ATM leri üzerinden döviz çekme ve yatırma işlemi de yapabilmeniz mümkün. İsterseniz 7/24 saat ulaşabileceğiniz banka iletişim kanalları aracı ile günlük para çekme limiti arttırma işlemin’de bulunabilirsiniz. Numaralar : 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 ‘ dir.

Fibabank Para Yatırma Limiti

Fibabank müşterileri para yatırma işlemlerini de ATM’ler üzerinden gerçekleştirme şansına sahip. Bunun için para çekme işlemlerinde de olduğu üzere ilk baş şifrenizi yazarak sisteme erişim sağlamanız gerekmekte. Sonrasında ise para yatırma butonuna tıklayarak istediğiniz limiti girmelisiniz. Banka sizin için belirlediği de alt ve üst limit sınırlarını gösterir. Fibabank atm’den para yatırma limitine uyum sağladığınız taktirde işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.Banka ATM’si üzerinden en az 10 TL para yatırma işleminde bulunulabilmektedir. Bunun dışında tek seferde en fazla 200 TL yatırabilirsiniz.

Toplamda 40 adet banknot yatırılabilmekte. Kartsız para çekme işlemleri de banka üzerinden gerçekleştirilebilmekte. Fibabank bankanın belirlediği kartsız para yatırma ücreti kesebilir.  Fatura yatırma, borç ödemesi, fon işlemlerinizi de ATM’ler üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Limit Üstü Para Çekebilir miyim?

Fibabanka ve ortağı konumundaki bankalara ait ATM’lerden limitinizin üstünde para çekmeniz mümkün. Fakat bunun için ayrıcı masraf ödemesi yapmanız gerekir. Çünkü bankalar limit üstü çekim işlemleri için ayrıca masraf ücreti tahsil ediyor. Bu ücret alacağınız para üzerinden çekilirken aynı zamanda hesaptan da çekilebiliyor. Fakat bu çekim sonrası oluşacak masraf ile ilgili ATM sizden onay istiyor. Onaylarsanız para çekiminiz gerçekleştiriliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma