Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Germencik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Görevden Alındı

Germencik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Görevden Alındı

Sonsatir Sonsatir -
125 0
Germencik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Görevden Alındı

Geçtiğimiz günlerde gündem olan Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Müdür yardımcısının bıçaklı kavgası sonrası yeni gelişme yaşandı. İl Milli Eğitim Müdürü ilgili Halk Eğitim Merkezi Müdürünü görevden aldı.

Germencik Halk Eğitim Merkezinde Müdür ile Müdür Yardımcısının kavgası medyaya yansıdı. HEM Müdürü bıçakla yardımcısını elinden bıçaklamıştı. Konuya ilişkin olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğünden karar çıktı.

Aralarında tutanak yüzenden tartışma çıkması sonrası Müdür Yardımcısı elinden yaralanmıştı. Olay sonrası Yardımcı okul müdürü hakkında şikayetçi oldu. Konuya ilişkin olarak Milli Eğitim Müdürlüğünden bir açıklama yapılmazken Aydin Eğitim İş Şube Başkanı HEM Müdürünün görevden alındığını duyurdu. Müdür Yardımcısı ise başka bir okula görevlendirildi.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Bugün Hesaplara Yatıyor Dedi

Evlenmek İsteyenlere 48 Ay Vadeli Geri Ödemesiz Evlilik Kredisi

Temmuz’da Asgari Ücrete Ara Zam Yapılacak mı?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma