Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. ICBC Turkey Bankası kredi kartları

ICBC Turkey Bankası kredi kartları

Aydin Duran Aydin Duran -
225 0

Kredi kartı kullanım oranının her geçen gün artması, beraberinde müşterilerin kartlara olan taleplerinin artmasına neden olmaktadır. Sizlere bu konuda hizmet sunan bankalar arasında yer alan ICBC Turkey Bankasının sunmuş olduğu kredi kartı türlerinin detayları ve bu kart tiplerinin yıllık ücretlerini bu yazımızda ele almak istiyoruz.

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kart tiplerinden en çok tercih edilen kart tipleri hangileri?, ICBC Turkey Bankasının kredi kartı tipleri hangileri? Bu soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ICBC Turkey Kredi kartları

  1. ICBC Turkey Bonus Card

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartlarından olan ICBC Turkey Bonus Card tipi ilk sırada yer almaktadır. Tekstil Bank olarak müşterilerine kredi kartı hizmeti sunan ICBC Turkey üzerinden alacağınız bu kredi kartı ile alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapma fırsatınız bulunmaktadır. Bonus Card kredi kartının yıllık ücret olarak ise müşterilerinden talep ettiği ücretin 63 TL olduğunu belirtmek istiyoruz.

  1. ICBC Turkey ICBS Turkey Platinum

Bankanın en çok tercih edilen kart tipi olan Platinum kartının da ICBC Turkey tarafından müşterilerine kolaylıkla verildiğini belirtmek istiyoruz. Ancak bu kart tipini alacak olan müşterilerin yıllık ücret olarak herhangi bir ücret ödemek zorunda olmadığını da buradan ayrıca açıklamak istiyoruz.

  1. ICBC Turkey ICBC Turkey Plus

Bankanın bir diğer kredi kartı da Turkey Plus olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle binlerce üye iş yeri ile yapmış olduğu anlaşmalar ile müşterilerine bu konuda taksit imkânı sunan bu kart tipi de ICBC Turkey bankasının en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır.

  1. ICBC Turkey ICBC Turkey Premium

ICBC Turkey bankası olarak müşterilerine sunulan kredi kartları arasında sonuncusu olan bu kart tipinin de oldukça önemli avantajları bulunmaktadır. Müşterilerine market alışverişlerinde, akaryakıt ve benzeri alışverişlerde bonus puanlar kazandıran bu kart tipine başvuru yaparak sizlerde ICBC Turkey müşterisi olmaya hak kazanmış olacaksınız.

Bu belirttiğimiz kart tiplerinden bir tanesine ICBC Turkey şubelerinden veya internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden başvuru yaparak kart sahibi olabilirsiniz. Kredi kartları hakkında ayrıca bilgi almak için aşağıdaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma