Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yardımlar
 4. »
 5. Kepez SYDV Telefon Numaraları Whatshapp Yardım Hattı

Kepez SYDV Telefon Numaraları Whatshapp Yardım Hattı

Aydin Duran Aydin Duran -
254 0

Antalya’nın nüfus açısından en büyük ilçesi konumundaki Kepez sosyolojik yapısı itibariyle devlet kurumlarına daha çok yakın diyebiliriz. Bu anlamda son günlerde oluşan durumlar neticesinde özellikle yardım başvuruları Kepez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılıyor. Ancak coronavirüs salgını nedeniyle kişilerin başvuruları şahsen alınmıyor. Bu anlamda önemli bir alt yapı oluşturan vakıf tüm yardım başvurularını telefon ile alıyor. Bu nedenle sürekli meşgul olduğu düşünülen telefonun aslında bilinen tek bir numarada olmasından kaynaklanıyor.

Kepez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Telefon Numaraları

Tüketicinin daha rahat ve sağlıklı bir ortamda yardım başvurusu yapabilmesi adına Kepez Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı telefon numaraları artırıldı. Bunun nedeni yaklaşık 600 bin kişiye hizmet eden vakfın yeterli olarak tüketiciye cevap verebilmesi. Bu anlamda Kepez Vakıf Telefon Numaralı şu şekilde;

 • 0242 335 41 60
 • 502 61 38
 • 502 61 35
 • 502 59 67
 • 502 59 37
 • 502 59 74
 • 502 59 76

Bu numaraları aradıktan sonra kişi yardım başvurusu için TC numarasını veriyor. Tüm işlemlerde bu numara üzerinden yürütülürken toplanan heyet sonrası yardım almaya hak kazananlara mesaj gönderiliyor. Kepez Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı İnternetten Yardım Başvurusu makalemiz sizlere çok faydalı olacaktır.

Kepez Yardımlaşma Vakfı Whatshapp Telefon Hattı

Yardım başvurularında vatandaşın telefon ile ulaşamaması durumunda daha cazip bir başvuru yolu da whatshapp üzerinden yapılabiliyor olması. Vatandaşın ulaşım sorunu yaşamaması adına Kepez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı whatshapp hattı kurdu. Yardım taleplerinizi 05389803161 numaralı whatsapp hattı üzerinden kimlik numaranızı yazarak gönderebilirsiniz.  Vakıf yardım kriterleri ve bütçe imkanları çerçevesinde yapılacak inceleme sonucunda yardım kararı verilenlere kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma