Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. icralık Araçlar
  4. »
  5. TEB’den Satılık 2. El İcralık Araçlar

TEB’den Satılık 2. El İcralık Araçlar

Aydin Duran Aydin Duran -
216 0

Adı Türkiye Ekonomi Bankası olan TEB’in web sitesinin Tüketici Finansmanı sayfasında yer alan TEB’den Satılık 2. El İcralık Araçlar hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan aktaracağız.

TEB üzerinden ihaleye nasıl katılım sağlayabilirsiniz?

Öncelikli olarak ihaleye katılmak için satın almak istediğiniz arabanın %20 oranında teminatını ( parasını ) göstermeniz gerekecektir. Yani bankada hali hazır’da en az %20 oranında paranızın bulunması gerekmektedir.

Başvuru yaptığınız araç satış işlemlerini kazanmanızdan hemen sonra satış tarihinden itibaren 10 gün içerisinde aracınızın teslimatı sizlere şahsen yapılmak zorundadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta dkaha önce bankaya yatırmış olduğunuz %20 teminat oranının geri kalan kısmını ihaleden hemen sonra yani 7 gün içerisinde yatırmış olma şartınız vardır. Bu yüzden bu detaya çok dikkat etmeniz gerekecek.

TEB’den Satılık 2. El İcralık Araçlar

Masraflar Alıcıya Ait Olabilir

Araç eğer ödenmemiş olan MTV ödemeleri vs bulunuyorsa bunları yatırmanız gerekmektedir aksi taktirde aracı üzerinize alamzsınız. Aynı zamanda muayenesi geçmiş araçlar için de sizlere verilecek olan 7 günlük süre içerisinde aracın muayenesini yaptırdıktan sonra kendi adınız ruhsat çıkartma işlemlerini başlatma şansınız bulunuyor.

İlana Verilmiş 2. El Arabalar

Bankadan alınmış olan çeşitli ihtiyaçlar için kredilerin ödenmesinde sıkıntı yaşayan müşterilerin ipotek göstermiş olduğu araçları sizlerde ihaleye girerek satın alma şansını yakalamış oluyorsunuz. Bunun için TEB Ten Satılık 2. El Arabalar listesinde bulunan bu araçları güncel olarak takip etmeniz önerilir. Burada sergilenen araçların ihale satış tarihlerinden yola çıkarak ve araçların fiyatları ve haklarında detaylı bilgiler alarak araçlara sizlere teklif vererek bankanın sunmuş olduğu bu araçların sahibi olabilmektesiniz.

İhaleye nasıl başvurulur?

İşlem basamakları hakkında TEB Araç İhale Başvurusu linkini tıklayın ve sonrasında işlem basamaklarını inceleyin ancak öncelikle altta bulunan güncel araç listesi ve fiyat listesine bir göz atın ve aklınıza yatan kesenize uyan araç var ise başvurunuzu yapın.

https://www.tebcetelem.com.tr/Icra-Satisindaki-Araclar.aspx

Yukarıda bulunan bankanın resmi internet sitesinden araçları görüntüleyebilir fiyat ve model kıyaslaması yapabilirsiniz. Beğenip aklınıza yatması halinde nasıl satın alınır ihaleye nasıl girilir size kısaca izah etmeye çalıştık bu işin aracılığı yoktur bizaat takip ediniz ve kimseye itibar etmeyiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma