Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. icralık Araçlar
  4. »
  5. Yapı Kredi Bankasından Satılık 2. El Araçlar

Yapı Kredi Bankasından Satılık 2. El Araçlar

Aydin Duran Aydin Duran -
248 0

Yapı Kredi bankası üzerinden kredi kullanan müşterilerden bazılarının kredilerini ödeme konusunda problemler yaşaması, bankanın müşterilerin zorunlu olarak gönderdiği ipoteklere el koymasına neden olabilmektedir. Bu yüzden de sizlere Yapı Kredi bankasından satılık 2. El araçlar hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan aktarmak istiyoruz.

Son yıllarda bankalardan kredi çekim oranlarının giderek artmasından sonra ipotek olarak gösterilen malların da bankalar tarafından el konulması olayı çok fazla görülmektedir. Bu yüzden de sizler banka üzerinden eğer bankadan ikinci el Araç almak istiyorsanız yapmanız gerekenler hakkında bilgiler sunalım.

Yapı Kredi Bankası 2. El Araba İlanları

Bu otomobillerin güncel ve yeni ilanlarını takip etmek için bankaya ait kendi web sayfasına giriş yaparak burada güncel 2. El araçların listesini ve araçlar hakkında ne var ne yok ve  bütün detayları öğrenme şansını bulmuş olabilirsiniz. Arabalar hakkında fiyatlandırmanın yer aldığı bu güncel liste üzerinden sizlerde satın almak istediğiniz araç için teklif verme şansını yakalamış oluyorsunuz.

Burada Araçlar Hakkında Bütün Bilgiler Yer Alıyor

Yapı Kredi bankasının ana sayfasında bulunan 2. El arabalar listesinde yerini alan araçlar ile ilgili ekspertiz raporları ve araçlarda gerçeklemiş olan detaylı ve bütün hasarların tespitlerini görebiliriniz. Özellikle Yapı Kredi bankasının internet sitesi üzerinde yer alan bu kısım içerisinde teklif verme isteğinde bulunuyorsanız yapmanız gereken bankanın hemen teklif ver sayfası üzerinden istediğiniz araç için teklif vermeniz yeterli olacaktır.

Bankadan satılan güncel araç listesine altta bulunan linkten görüntüleyebilirsiniz.

https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/satilik-gayrimenkuller/

Yine yukarı linkten baktığınız ve aklınıza yatan bir araç olursa yine aynı linkte teklif formu bulabilir siniz şartname ve başvuru şartları inceleyerek işleminizi tamamlayınız. Link her zaman güncel kalacak şekilde ayarlanmıştır.

Araç İhalesine Teminat

Yapı Kredi Bankasından satılık ikinci el araç alımı için ihaleye katılmak gerekiyor. İhaleye katılabilmeniz için öncelikle bu aracın muhammen bedeli üzerinden teminat yatırılması gerekiyor ve sözleşme imzalanması şartlar arasında. Bu sözleşmede ihale şartları ve sonrasında oluşacak adımlar açık bir şekilde yazıya dökülmüş. Yasal olarak hukiki anlamda dayanak oluşturabilecek bir sözleşme bu. Teminatınız ihale sonrası aracı alamazsanız iade alıyorsunuz. İhaleyi kazanmanıza rağmen aracı almazsanız teminat bankaya gelir olarak kayıt altına alınırken, aracı almanız halinde araç fiyatından düşülüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma