Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faizleri

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faizleri

Aydin Duran Aydin Duran -
179 0

Türkiye bankacılık sektörünün her zaman lokomotifi olarak kalacak olan Ziraat Bankası son aylarda meydana gelen ekonomik olaylar neticesinde aniden yükselen kredi faizlerinde indirime gitti. Diğer bankalar ile kıyaslama yapmanız halinde her daim en uygun şartları müşterilerine sunan banka kredi alımları esnasında ilk alternatifiniz olabilir. Elbette sizlerin alacağınız kredi tutarı, alma şartları, ödeme koşulları farklılık gösterir ve size uygun olanı tercih etmek isteyeceksiniz. Fakat Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faizleri incelemeniz gereken oranlarda olabilir.

Güncel olarak sunulan faiz oranları bankanın kredi tutarı ya da vadesine göre değişiklik gösterebilir. Fakat şu an sunulmuş olan oran yüzde 2,35. Yani 10 bin lira da alsanız, 100 bin lira kredi de alsanız faiz oranımız 2,35 olarak hesaplanıyor. Üstelik vade sınırlaması olmadan.

Ziraat Bankası Kredilerine Nasıl Başvurabilirim?

Aslında bu soruyu nasıl başvuramam diye değiştirebiliriz. Çünkü bankanın bir çok başvuru yolu bulunuyor. Bunlar kısaca;

* SMS İle Başvuru

* İnternetten Başvuru

* İnternet Bankacılığından Başvuru

* Ziraat Mobil’de Başvuru

* Müşteri Hizmetlerinden Başvuru

* ATM’lerden Başvuru

* Telefon Bankacılığından Başvuru

* Banka Şubesinden Başvuru

Sizin işinize yada kolayınıza hangisi gelirse bunlarla başvuru yapabiliyorsunuz. Teknolojiye kapalıysanız isterseniz bir banka şubesinden de başvuru yapar ve anında kredinizi alarak kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faizleri güncel olarak 2,35 ve hesaplamalar neticesinde alacağınız tutarlara göre vadelerde yapacağınız ödemeler ise şu şekilde;

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay
10 Bin 993 579 445
20 Bin 1.987 1.158 891
30 Bin 2.981 1.737 1.337
40 Bin 3.975 2.316 1.713
50 Bin 4.969 2.895 2.229
100 Bin 9.938 5.790 4.458

Ziraat Bankası kredi ürünlerine başvurunun en kolay yolu herkesin kullandığı cep telefonlarının mesaj bölümü ile yapılabiliyor. 4747 SMS numarasına göndereceğiniz bir kaç bilgi sonrasında kredinize ön onay geliyor ve bununla birlikte bir banka şubesine giderek işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Hesabınız bulunuyorsa bu daha hızlı olabilir. Fakat hesabınız yoksa yeni hesap açılması yapılıyor, kredi hesabı açılıyor ve gerekli protokoller sonrası paranız hesabınıza yatırılıyor.

Bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız buradan yapacağınız başvurunuz dijital ortamlarda değerlendiriliyor. Onay sonrası yine buradan atacağınız dijital onaylar yani imzanız sonrasında para hesabınıza aktarılabiliyor. Mutlaka her alımdan önce kontrol etmeniz gereken faiz oranlarına sahip olması nedeniyle Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faizleri önem arz edebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma