Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Aktif Bank Müşteri Hizmeti Hakkında 0850 724 30 50

Aktif Bank Müşteri Hizmeti Hakkında 0850 724 30 50

Aydin Duran Aydin Duran -
229 0

Aktif Bank müşteri hizmetleri, EFT işlemleri, havale gönderimleri, kredi kartı başvuruları ve kart işlemleriniz için haftanın yedi günü yirmi dört saat çalışmalarını sürdürüyor. Akbank müşteri hizmetleri direk ya da hızlı bağlantı kodu da sitemiz içerisinde.

850 724 30 50 Aktifbank Müşteri Hizmetleri

Aktif Bank müşteri hizmetleri, müşterilerine ve bilgi almak isteyen kişilere hafta içerisinde yedi gün yirmi dört saat hizmet sağlamaktadır. Telefon bankacılığı hizmetleri arasında fiyat ve ücret avantajlarını öğrenebilirsiniz, EFT ya da Havale yapabilirsiniz, kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz, tarifenizi değiştirebilirsiniz, çalıntı ya da kaybolma gibi durumlarda işlem yapabilirsiniz. Eğer daha önce bankacılık işlemlerinizi sadece şube ve ATM üzerinden gerçekleştirdiyseniz, Aktif Bank müşteri hizmetleri size alternatif bir hizmet kalitesi sunuyor.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktif bank müşteri hizmetlerini ara ya da arama yapma niyetindeyseniz, 0850 724 30 50 numaralı telefondan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Ancak Aktif Bank müşteri hizmetleriyle ilgili olarak şikayet var gibi bir çok sitede olumsuz eleştiri maalesef yayındadır. Bu konuyla ilgili banka işlemleri düzeltmeye çalışsa da ülkemizde yer alan diğer bankalara kıyasla çok daha kısa süredir hizmet hayatını sürdürmesinin yol açtığı tecrübesizlik maalesef hissedilmektedir. Bu sürecin müşterilerin lehine dönmesi biraz daha zaman alacak gibi görünüyor. O yüzden telefon bankacılığı kullandığınızda olabildiğince açık konuşarak yaptığınız işlemlerle ilgili bütün bilgileri aldığınızdan emin olun. Çünkü telefon bankacılığında bütün konuşmalar kayıt altındadır.

Aktif bank telefon numarası güncelleme yapmak için şubeye giderek işlem başlatabilir ya da telefon bankacılığıyla da bu işlemleri halledebilirsiniz. Bankanıza telefon açtıktan sonrasında yapmanız gereken şey çok basit. Telesekreter bütün menüleri okumasının ardından 0’a basarak, hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Eğer daha öncesinde bir numara değiştirme talebiniz olduysa, yıl içerisinde en fazla iki kez telefon numarası değiştirebildiğinizi hatırlatalım.

Aktif Bank İletişim için sizlere, şube, ATM, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. Önümüzdeki yıl içerisinde telefon uygulamasıyla da hizmet verecek olan banka, müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Siz de Aktif Bank müşterisiyseniz ya da bilgi almak istiyorsanız ATM, İnternet sitesi, şube ya da telefon bankacılığına ulaşarak hizmet almak için adım atabilirsiniz.

Aktif Bank Telefon Bankacılığı

Aktif bank şubeleri tüm Türkiye’de sadece büyük illerde hizmet vermektedir. Buna örnek olarak Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kayseri ile sınırlıdır. Ancak internet bankacılığı ve ATM hizmetleriyle tüm Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılabilir. Aktif bank ara şeklinde Google da yapacağınız aramalarda çıkacak müşteri hizmetlerini arayarak telefon numarasına ulaşabilirsiniz ve şubeler ve banka hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. AktifBank müşteri hizmetleri ve banka hakkında bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya çalıştık, daha fazla bankacılık ve finans başlıklı konuya sitemiz üzerinden ulaşabilir ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma