Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı 0850 222 55 50

Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı 0850 222 55 50

Aydin Duran Aydin Duran -
190 0

Anadolu Bank müşteri hizmetleri, siz değerli müşterilerine ve bilgi almak isteyen müşteri adaylarına istediğiniz günde ve istediğiniz saatte hizmet sağlıyor. 0850 222 55 50 numaralı telefon numarasını arayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, alternatif konularda da bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri

AnadoluBank müşteri hizmetleri haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren anlayışıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına devam etmektedir. Eğer siz de AnadoluBank müşterisiyseniz ya da bilgi almak istiyorsanız istediğiniz gün ve istediğiniz saatte 0 850 222 55 50 numaralı telefonu arayarak işlem yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmetlerinde EFT, Havale, borç ödeme, kredi kartı limit bilgilerini öğrenme, kayıp ya da çalıntı bildirimi yapmak gibi seçenekler yer alıyor. Ayrıca kredi başvurularınızı da artık telefon bankacılığıyla yapmanız mümkün.

AnadoluBank Çağrı Merkezi

AnadoluBank 444 ile başlayan bir telefon numarasına sahip değildir. Hizmetlerini 0850 222 55 50 numaralı telefon numarası üzerinden yapmaktadır. Eğer siz de banka işlemleri yapmak istiyorsanız ya da bilgi almak istiyorsanız telefon numarasını arayarak dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte istediğiniz işlemi yerine getirebilirsiniz. Telefon bankacılığı işlemleri açısından diğer bankaların verdiği bütün hizmetleri sağlayan AnadoluBank, siz değerli okurlarımız için ayrıcalıklar da sunuyor. Kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, maaş kartı başvurusu yapmak için girişimlerinizi yapabilir ya da mevcut hesabınızla ilgili işlemleri de sırasıyla yerine getirebilirsiniz. AnadoluBank şubeleri tüm Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Zonguldak’da hizmet vermektedir. Bu yaygın şube ağı sayesinde siz değerli müşterilerine özel fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

AnadoluBank kimin diye merak ediyorsanız da Habaş grubu tarafından özelleştirme idaresinden satın alınmasının ardından banka, bugün geldiği noktaya geldi. Bugün halen daha Habaş grubunun bir parçasıdır. AnadoluBank ayrıca şikayet var istatistiklerinde sadece 10 adet şikayet barındırmasıyla aslında oldukça iyi bir istatistik tutturmuştur. Bu oranıyla, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma havuzuna sahip olduğu ispatlanmıştır. Eğer siz de banka müşterisi olmak istiyorsanız, bugün şubelerine giderek gerekli başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. AnadoluBank internet bankacılığı ile de hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Eğer siz de internet bankacılığına önem veriyorsanız, AnadoluBank hizmetlerinden internet adresinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca AnadoluBank yerli sermaye bir banka olup, tamamen Türk hissedarlara sahiptir.

AnadoluBank Müşteri Temsilcisine Bağlanma

AnadoluBank Genel Müdürlük adresinde yayınlanan bilgilere göre, müşteri memnuniyeti merkezli çalışmanın mükafatını artan müşteri sayılarına bağlamaktadırlar. Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapmanız gereken ise çok basit. Telesekreter karşınıza çıkmasının ardından 0’a basarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Anadolubank müşteri hizmetleri yazımız umuyoruz ihtiyacınız doğrultusunda size bilgi aktarmayı başarmıştır, diğer bankacılık ve finans konularına sitemizden yine ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma