Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. tanıtım
  4. »
  5. Dijital Altın ile Yatırım Yapmanın Avantajları

Dijital Altın ile Yatırım Yapmanın Avantajları

Aydin Duran Aydin Duran -
209 0

Fiziksel olarak altın satın alırken genellikle soracağınız ilk soru 1 gram altın ne kadar sorusu olacaktır. Buna yanıt ararken bir yandan da altın yatırımınızı daha kârlı hale getirmenin yöntemlerini araştırmalısınız. Tasarruf amacıyla satın aldığınız altınlarınızı minimum riskle muhafaza etmek için ekstra yatırım çözümlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Getirisi yüksek olduğundan tercih edeceğiniz ilk yöntemlerden biri dijital altın olmalıdır. Gram altın satın al fikrine sahip olan kişiler arasında popüler olan bu yöntem altınlarınızı risk olmadan muhafaza etmenizi sağlar. Yatırım için en uygun tür olan gram altın fiyatlarında meydana gelen değişiklikler anında hesabınıza yansıyacaktır. Böylece online kanallardan fiyat değişimlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Dijital yatırım için genellikle bankalar tarafından sunulan altın hesapları kullanılır. Ancak son dönemlerin en yeni ürünü olan gram gold token size gram altın fiyatlarına endeksli bir dijital token ile yatırım yapma fırsatı verir. Blok zincir üzerinde çalışan bu varlıklar şeffaflık ve erişilebilirlik kavramları esas alınarak üretilir.

Dijital Altın Yatırımlarının Faydaları Nelerdir?

Altın yatırımlarında fiyat değişimlerinin sık yaşanması yatırımcılar açısından zor bir durumdur. 1 gram altın ne kadar diye baktığınızda geçmiş dönemlere ait fiyat trendlerine ulaşabilirsiniz. Yeni dijital altın türünü tercih ettiğinizde seçtiğiniz altın kripto para birimi sizi fiyat dalgalanmalarına karşı koruyacak, fiyat istikrarını sağlayacaktır. Kolay erişilebilir olan bu varlık ile cüzdandan cüzdana işlem yapabilirsiniz. Hızlı ve ucuz transfer gerçekleştirmenizi sağlayan dijital altın projesi ticari faaliyetlerde ödeme yapmayı daha kolay hale getirir. Aldığınız her dijital altına karşılık 1’e 1 fiziksel altın bulundurulur. Böylece sistem daha güvenilir ve şeffaf hale gelir. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca altın alıp satma imkanınız da olacaktır.

Dijital Altına Yatırım Nasıl Yapılır?

Gram altın satın al düşünceniz varsa en doğru seçenek gram gold token olacaktır. Tüm işlemlerin online olarak halledildiği bu token kripto para sisteminin popüler ürünlerinden biridir. Altın endeksli kripto para olan GRAMG alıp satmak için kripto para borsaları üzerinden işlem yapılabilir. İşlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız Türkiye’nin köklü kripto para borsalarından biri olan Bitlo’yu tercih edebilirsiniz. Platformun ürünü olan Bitlo GRAMG için Türk lirasıyla işlem yapabilirsiniz. GRAMG için maksimum arz sınırı bulunmaz, sayı artırılıp azaltılabilir. Eklenen her yeni altın için yeni GRAMG token üretilir ve işlemler Avax blok zincir aracılığıyla gerçekleştirilir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma