Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Akbank İhtiyaç Kredisi Çekmek ve Başvuru Yapmak

Akbank İhtiyaç Kredisi Çekmek ve Başvuru Yapmak

Aydin Duran Aydin Duran -
210 0

Günümüzde tüm bankaların kredi verdiğini biliyor, fakat Akbank müşterilerine ekstra fırsatlar sunmaktadır. Her geçen gün artan rekabet ortamında Akbank’tan kredi çekme yolları ve başvuruları oldukça esnek hale getirildi.

Akbank’tan İhtiyaç Kredisi Çekme Yolları

Akbank her ihtiyaç anında müşterisine destek vermek adına ihtiyaç kredisiimkanı vermektedir. İhtiyaç kredisi sahibi olmak için çeşitli yollar vardır. Siz değerli okurlarımıza bu yazımızda ihtiyaç kredisi başvuru yollarını açıkladık.

Akbank Direkt Kredi ile Başvuru

Finansman işlemlerinde sürekli yenilik yapan Akbank, Akbank Direkt Kredi ile müşterisine hizmet vermek adına bir yenilik daha geliştirmiştir. Bu yenilik ile müşteriler belgesiz, imzasız ve en hızlı şekilde web’ten kredi kullanabilmektedir. Böylelikle banka şubesine gitmeden Akbank Direkt ile kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Web Kedisi ile Başvuru

İhtiyaç kredisi başvurusu için Akbank Web sayfası üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir ve krediniz iki dakika içinde onaylandığı takdirde, bu kredinizi hesabınıza aktarıp kullanabilirsiniz.

Kredi Ekspres Hattı ile Başvuru

Akbank kredi başvurusunda, ihtiyacınız kadar kredi ve bütçenize uygun kredi için kredi uzmanları sizi arayarak, size uygun kredinin ne kadar olduğunu birlikte bulabilirsiniz.

Akbank Direk İnternet ile Başvuru

Akbank Direkt sayfasından giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan kayıtlı kişisel formu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu sonucu cep telefonunuza hemen gelir ve onaylanması durumda kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Şubeleri ile Başvuru

Dilerseniz en yakın dilerseniz de herhangi bir Akbank şubesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Telefon Şubesi ile Başvuru

Cep telefonunuzdan 444 25 25 numarasını arayıp 4 ve ardından 2 tuşunu tıkladıktan sonra cep numaranızı da girerek 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS Kredi ile Başvuru

Kredi (Boşluk) T.C. Kimlik Numarası yazdıktan sonra 4425’e SMS atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda SMS ile 20 bin TL’ye kadar kredi kullanıp 36 ay vade ile de ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 20 bin TL tutarı üstü kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerek.

ATM Kredi ile Başvuru

ATM üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmeniz için Akbank müşterisi olmanız gerek.7/24 saat ATM noktalarında kredi başvurusunda bulunabilmek için ihtiyacınız olan cep telefonu ve T.C. Kimlik numaranızdır. Kredi başvurusunda bulunmak için;

ATM şubesinden Girişi sekmesini tıklayın. Ekranda çıkan seçeneklerden kredileri bulup, ihtiyaç kredisi sekmesini tıklayınız. T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra başvurunuzu tamamlayınız. Birkaç saniye içinde kredi cevabınız SMS ile cebine gelecektir. Ardından size en yakın şubeden kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca ATM noktaları üzerinden yapılan kredi başvuru limitler ise 10 bin TL olmaktadır.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma