Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Albaraka Türk Bankası Kredi Sorgusu ve Başvurusu

Albaraka Türk Bankası Kredi Sorgusu ve Başvurusu

Aydin Duran Aydin Duran -
266 0

Faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte bankalardan kredi çekmek bir hayli cep yakmaya başladı. Albaraka Türk bankasının kredi imkanları gerçekten güzel ve başvuru yapmak için gereken detayları ele alıyoruz. Kredilerin sorgulanması ve başvurularda gereken evrakların sıralı listesini paylaşıyoruz.

Albaraka Kredi Nasıl Başvurulur ve Kredi Sorgulama

Albaraka her türlü ihtiyaca göre kredi imkanı sağlamaktadır. Konut kredisi, araç kredisi ve ihtiyaç kredisini müşterilerine uygun faiz oranlarıyla ve uygun vade sayılarıyla vererek, geri ödemesinde de çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 

Ortadoğu sermayeli olup, Türkiye’de hizmet vermekte olan bir bankadır. Albaraka diğer bankalardan farklı olarak müşterisine doğrudan kredi vermemektedir. Ayrıca ihtiyaç kredilerini de tek bir çatı altında değil de farklı ihtiyaçları değişen geri ödeme koşullarıyla müşterilerine sunmaktadır.

Albaraka Türk Kredisi Başvurusu için;

  • En yakın şubeden
  • İnternet ve mobil bankacılıktan
  • Telefon bankacılığından

Bu seçeneklerden herhangi birinde kredi başvurusunda bulunup, aynı seçenekten de başvuru durumunuzu takip edebilirsiniz.

Albaraka Türk Konut Kredisi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Sahip olmak istediğiniz evin ekspertiz değerinin % 80’lik finansman değerini karşılayan Albaraka Türk, aynı zamanda ek gayrimenkullerinizi de gösterdiğiniz zaman sizden peşinat almadan alacığınız evin %100 finansman bedelini ödeyecektir. Ayrıca Albaraka Türk farkı ise alacağınız konut kredisinde 120 ay vade imkanı sağlayarak, geri ödemelerinizi aylık eşit miktarda vade ile verebileceğiniz gibi ister 2 ayda isterseniz de 3 ayda bir ödemeimkanınız bulunmaktadır.

Albaraka Türk Araç Kredisi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Albaraka Türk ile dilediğiniz araç sahibi olabilirsiniz. 50.000 TL ve altı araç bedelleri için %70 finansman destekverilirken, 50.000 TL üstü araç bedellerine de %50’lik finansman destek vermektedir. Verilen araç kredileri 48 ay vade imkânıyla geri ödeme şeklini ise aylık eşit taksitlerle ödeyebileceğiniz gibi 2 ayda bir veya 3 ayda bir de ödeme seçenekleri size sunulmaktadır.

Albaraka Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Her türlü ihtiyaç karşısında Albaraka Türk’ten ihtiyaç kredisi sahibi olmak mümkündür. Acil nakit ihtiyaçları karşısında, iş genişletme, mobilya, beyaz eşya alımı ihtiyacı, düğün-nişan gibi ihtiyaçlarınıza karşılık verilen krediyi Albaraka’dan almak mümkündür. Üstelik 36 aydan 48 aya kadar vade imkanı sağlayarak, geri ödemede eşit taksit imkanının yanında her 2 veya 3 ayda bir ödeme imkanı da sağlamaktadır.

Bankalardan kredi çekmek için gereken evraklar bir çoğunda aynıdır, fakat bazı ekstra durumlar görülebilir. Konut, ihtiyaç, araç ve tüketici kredisi alacak kişilerin detaylara dikkat etmeleri gerekiyor. Alt limitler ve üst limitler yeni kanunlara göre belirleniyor. Faiz oranları ve aylık ödeme miktarlarını hesaplamak isteyenler muhakkak bir banka şubesine gitmelidir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma