Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankalar
 4. »
 5. QNB Finansbank kredi kartları

QNB Finansbank kredi kartları

Aydin Duran Aydin Duran -
190 0

QNB Finansbank kredi kartları konusunda müşterilerine çok farklı kart tipleri sunarak bu konuda hizmet vermektedir. Bankanın sunmuş olduğu birbirinden farklı kredi kartları arasından sizlere en uygun olan kart tipini seçerek sizlerde kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bugün siz değerli okurlarımız için QNB Finansbank’ın en çok tercih edilen kart tiplerini ve bu kart tiplerinin kart aidatları hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

QNB Finansbank kredi kartları

 1. QNB Finansbank Fix Card

Bankanın en çok tercih edilen kartları arasında ilk sırada Fix Card gelmektedir. Müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmeyen bu kart tipinin özellikleri arasında en dikkat çeken detayın Onur Air firmasından yapacağınız uçak biletlerinde sizlere 6 taksit imkânı sunması dikkat çekmektedir. Aynı zamanda herhangi bir şekilde kart aidatı da almayan bu kredi kartına başvuru yapmak için internet üzerinden de kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

 1. QNB Finansbank CardFinans GO

Daha çok üniversite öğrencilerinin tercih etmiş olduğu bu kart tipi de QNB Finansbank’ın en çok tercih edilen kartları arasında yer almaktadır. Kartın yıllık aidatı olarak ise müşterilerinden sadece 25 TL’lik bir ücret kesintisi yaptığını belirtmek istiyoruz.  Go kredi kartının 2019 yılı içerisinde müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar arasında, Şok marketlerinden yapılacak olan alışverişlerde 20 TL para puan kampanyası bulunmaktadır. Aynı zamanda firmanın Divarese mağazalarından yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 7 taksit seçenekleri ve Morhipo.com üzerinden yapılacak olan alışverişlerde müşterilerine peşin fiyatına 6 taksit seçenekleri dikkat çekmektedir.

 1. QNB Finansbank Temassız Kredi Kartı

Gelişen teknoloji ile birlikte bankaların müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler genişleyerek devam ediyor. Son zamanlarda gelişen temassız kart teknolojisi ile beraber QNB Finansbank’ta bu konuda müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Temassız olarak geçen bu kredi kartına başvuru yaparak sizlerde belirlemiş olduğunuz limitler ile birlikte kredi kartınız ile temassız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bankanın aynı zamanda bu kart tipine sunmuş olduğu kampanyalar arasında Şok marketlerde geçerli olan 20 TL para puan ile, Altınyıdız Classic üzerinden yapılacak olan alışverişlerde sizlere 9 taksit seçeneği sunduğunu belirtelim.

 1. QNB Finansbank CardFinans kredi kartı

QNB Finansbank’ın 4. Sırada en çok tercih edilen kartları arasında CardFinans kredi kartı gelmektedir. Bu kredi kartının yıllık aidat konusunda müşterilerinden almış olduğu ücretin 103 TL olduğunu öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. aynı zamanda bu kredi kartını aldığınız zaman bankanın sizlere sunmuş olduğu avantajların neler olduğuna da bir göz atalım. Öncelikli olarak kredi geliri vergisi ödemek zorunda olan müşterilerin bu kredi kartı ile yapacakları ödemelerde 3 taksit seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda Beymen Outlet mağazalarında geçerli olan peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de bu kart tipini seçen müşterilere özel olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda üye iş yerlerinde geçerli olan giyim alışverişlerinde sizlere banka mağazanın sunmuş olduğu taksit seçeneklerine ek olarak4 taksit seçeneği de sunmaktadır.

 1. QNB Finansbank CardFinans Fenerbahçe

Bankaların Spor kulüplerine özel olarak hazırlamış olduğu kredi kartları da her zaman ilgi çeken kart tipleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden de QNB Finansbank’ın Fenerbahçe kredi kartına başvuru yaparak sizlerde size sunulan bu avantajlardan faydalanma fırsatını yakalamış olabilirsiniz. Özellikle de bankanın bu kart tipine sahip olan müşterilerine Altınyıldız Classics’te sunmuş olduğu 9 taksit seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda THY üzerinden alacağınız biletlerde sizlere 6 taksit seçeneği de Fenerbahçe kredi kartı kullanıcılarına ek olarak sunulmaktadır.  Fenerbahçe kredi kartına başvuru yaptıktan sonra bankanın sizlerden alacağı ücret ise yıllık olarak 105 TL’dir.

 1. QNB Finansbank Trabzonspor Kredi kartı

Yıllık 105 TL kart aidat ücreti bulunan bu kart tipi de Trabzonspor taraftarları tarafından en çok tercih edilen kart tipleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden de bu kart tipine başvuru yaptığınız zaman QNB Finansbank’ın ek olarak sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklar arasında ilk alışverişinizde sizlere 19.67 TL değerinde para puan hediye olarak verilmektedir. Aynı zamanda Altınyıldız Classsics üzerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere ek olarak 9 taksit seçeneği de sunulmaktadır.

 1. QNB Finansbank Vadekart Kredi kartı

Alışverişlerde veya diğer ödemelerinizde sizlere vade imkânı sunan bu kredi kartı da oldukça çok tercih edilen kart tipleri arasında yer almaktadır. Bankanın bu kredi kartını tercih eden müşterilerinden yıllık olarak alacağı kart aidatı ücretinin ise 109 TL olduğunu belirtelim. Aynı zamanda bankanın kredi kartı harcamalarında biriktirmiş olduğunuz para puanlar ile hava yolu biletlerinde bu para puanları kullandırma imkânın da olduğunu belirtelim. Ayrıca Vadekart ile yapacağınız Petlas alışverişlerinde 100 TL ve üzerinde her alışverişiniz için banka sizlere 8 taksit seçeneği sunmaktadır.

 1. QNB Finansbank KOBİ CardFinans Business kredi kartı

KOBİ’lere özel olarak sunulan bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde banka sizlere ek taksit seçeneği olarak 6 taksite kadar imkân sunmaktadır. Aynı zamanda bu kart tipini alacak olan müşterilerin yıllık olarak ödemesi gereken ücretin ise 109 TL olduğunu belirtelim. Petlas üzerinden yapacağınız her 100 TL ve üzerinde harcamalar içinde banka sizlere 8 taksit imkânı sunmaktadır.

 1. QNB Finansbank CardFinans Xtra kredi kartı

Xtra kredi kartı olarak QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu bu kart tipinin de yıllık kart aidatı konusunda müşterilerinden talep ettiği ücret 120 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda banka bu kredi kartına sahip olan müşterilerine ek olarak sunduğu ETS’den yapılacak olan uçak bileti alışverişlerinde 1500 TL’ye kadar para puan ile bilet alma imkânı sunmaktadır. Kart ile yapmış olduğunuz harcamalarınızda biriken para puanlarınızı 1500 TL’ye kadar ETS üzerinden uçak bileti ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu kart tipine sahip olan müşterilerin Şok marketler üzerinden yapacağı alışverişlerde ise 20 TL para puan kazanma şansı da bulunmaktadır.

 1. QNB Finansbank ClubFinans Xclusive kredi kartı

Son olarak isse bankanın bir diğer kredi kartı olan Xclusive kredi kartının özellikler bakalım. Yıllık kart aidatı konusunda müşterilerinden 200 TL kart aidatı ücreti alan bankanın bu kart tipi ile sunmuş olduğu avantajlara bir göz atalım. Banka Beymen üzerinden yapılacak olan harcamalar için peşin fiyatına 6 taksit seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda ETS üzerinden yapılacak olan uçak bileti alışverişlerinde ise bankanın kredi kartı ile kazanmış olduğunuz 1500 TL’ye kadar olan para puan kazanımları ile ETS üzerinden bilet alma şansınız bulunmaktadır. Son olarak ise Xclusive kredi kartı ile anlaşmalı olan üye iş yerleri arasında yapılacak olan harcamalarda QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu %15 indirimlerden faydalanarak sizlerde sorunsuz bir şekilde alışveriş keyfini çıkartma fırsatını yakalamış olursunuz.

Bankanın sunmuş olduğu bu kredi kartlarının kampanyalarının değişkenlik göstereceğini özellikle belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de güncel kampanyalar için sitemizi takip ederek sizlerde bilgi alma şansını yakalamış olacaksınız. QNB Finansbank Kredi kartları hakkında merak edilen tüm sorularınızın cevapları bu yazımızda sizlerle…

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma