Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankalar
 4. »
 5. Garanti Bankası Mobil Uygulama

Garanti Bankası Mobil Uygulama

Aydin Duran Aydin Duran -
209 0

Gündelik işlemlerimizin çoğunu evden, işyerimizden gerçekleştiriyoruz. Bankacılık sektörü bu işlerin başında gelmektedir. Artık bankacılık işlemlerimiz için şubeye veya bankamatiğe gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz. Bankalar bu işlemler için internet şubesi açmış ve mobil uygulamalar üretmiştir. Bu uygulamalardan biri Garanti Bankası mobil uygulamasıdır. Bu yazımızda sizlere Garanti Bankası mobil uygulama nedir ve uygulama ile neler yapılabilir sorularının yanıtını vereceğiz.

Garanti Bankası Mobil Uygulama Nedir?

Garanti Bankası mobil uygulama Garanti Bankası’nın  müşterilerine internet üzerinden işlem yapmasına olanak sağlayan bir uygulamadır. Garanti Bankası bu uygulama ile müşterilerinin şubelere gitmesine gerek kalmadan işlemlerini halletmesine olanak sağlamaktadır. Böylelikle müşteriler şubede sıra beklemeden işlemlerini evlerinden gerçekleştirebilmektedir.

Garanti Bankası Mobil Uygulama ile Neler Yapılabilir?

Garanti Bankası mobil şifre uygulama ile birçok bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan halledebilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır;

 • Para transferleri
 • Yatırım İşlemleri
 • Hesaplamalar
 • Randevu İşlemleri
 • Bilet İşlemleri
 • Kampanyalara bakma
 • Piyasaları İzleme
 • Hesap Ekstresi
 • Borç öğrenme

Başlıca saydığımız maddelerin yanı sıra kartınızın limitini arttırabilir, nakit avans çekebilir, kart bilgilerinizde değişlik yapabilir, borç ödeyebilir, şans oyunları ödemesi yapabilir, fatura ödeyebilir, vergi ödeyebilir, telefon hattınıza TL yükleyebilir, İBAN paylaşma / kopyalama gibi işlemler yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Mobil Uygulama
Garanti BBVA Mobil Uygulama

Garanti Bankası Mobil Uygulamasında İşlem Saatleri Nelerdir?

Garanti Bankası mobil uygulamasında işlem saatleri çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Garanti Bankası mobil uygulaması ile yapacağınız işlemlerde herhangi bir saat kısıtlaması yoktur. Yani işlemlerinizi her gün her saatte gerçekleştirebilirsiniz. Fakat para transferlerinde transfer yaptığınız bankaya bağlı olarak transferiniz gecikebilmektedir. Örneğin hafta sonu yaptığınız havale Pazartesi transfer olabilmektedir. Hafta sonu transfer emri verirseniz Pazartesi günü transfer edeceğiniz tutar hesabınızda bulunuyorsa para transferi işleminiz gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası Mobil Uygulama ile Nasıl Para Gönderebilirim?

Garanti Bankası mobil uygulamasında para gönderme işlemi oldukça basittir. Garanti Bankası mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra menü kısmından para transferlerine girmelisiniz. Ardında sizden IBAN veya hesap numarası girmeniz istenmektedir. Daha sonra para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

IBAN numarası olmadan para transferi yapmak için ise CepBank özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde alıcı hesabın telefon numarasını girmelisiniz. Onay verdikten sonra alıcı kişinin telefonuna kod gelmektedir. Alıcı bu kod ile birlikte bankamatiğe giderek kartsız işlemler seçeneğinden çekim yapabilmektedir. Alıcı kişi kartsız işlem seçeneğine girip CepBank ile para çekme seçeneğine girmelidir. Ardından para gönderen hesabın telefon numarasını, kendi telefon numarasını , kendisine gelen mesajdaki kodu ve son olarak gönderilen paranın  miktarı girdikten sonra para çekim işlemini gerçekleştirebilmektedir. Dikkat edilmesi gereken konu ise para gönderim talimatı verildikten sonra alıcının bu parayı 24 saat içinde bankamatikten çekmesi gerekmektedir. Garanti Mobil Uygulama müşterilerine kolaylık sağlayan bir teknoloji.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma