Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Enpara Anında Kredi Alma Alternatifi Oldu

Enpara Anında Kredi Alma Alternatifi Oldu

Aydin Duran Aydin Duran -
236 0

Dijital bankacılığın keyfini şube ihtiyacı duymadan yaşama özgürlüğü veren Enpara ilk etapta size uzak gelebilir. Ancak yaptığı yatırımlar ve kısa süre içinde milyonlarca müşteriye ulaşması kalitesini de gösteriyor. Size yakın banka şubelerinde alamadığınız hizmeti internetten veren sistem zaman içerisinde daha çok benimsenir hale geldi.

Enpara Şubesiz Bankacılığın Öncüsü

Hiç şüphesiz ki dijital bankacılığın öncüsü konumuna gelen Enpara bankacılık ürünlerinin alınmasında ilk alternatifiniz olma yolunda büyük işler yaptı. Piyasada kısa süre içinde milyonlarca müşteriye ulaşmasının ilk nedenlerinden birisi masrafsız bankacılık sunuyor olması. Bununla birlikte anında kredi alma hizmeti için de geçerli olması finans hizmetlerini alanlar arasında Enpara kullanımının öncü olmasına neden oldu.

Para ihtiyacının karşılanmasında ilk adresler finans kuruluşları olan bankalar. Bu manada karşınızda fiziken bir banka şubesini arıyor olsanız da şubesiz bankacılık sektörünün ilk temsilcisi olarak tüketiciye ulaşan enpara alınacak kredilerde de ilk adreslerden. Arkasında bulunan büyük maddi güç nedeniyle daha sağlam adımlar atıyor olması ayrıca QNB Finansbank’ın bir markası olması tercih için ilk sıralarda olmasına neden oluyor. Tamamen internet üzerinden hizmet veren ENPARA anında kredi almanın bir alternatifi oluyor.

enpara

Enpara Nedir?

 Sektör içinde dijital bankacılık olarak da bilinmektedir. Tüm işlemler internet aracılığı ile yapılmaktadır. Böylelikle banka şube kurma, hizmet verme gibi bazı özel maliyetlerden muaf olmaktadır. Bunun sağladığı getiri ile müşterilerine daha gelişmiş bankacılık hizmeti vermektedir.

İşlemler internet üzerinde yapıldığından dolayı şubelerde görülen sıra bekleme, zaman kaybı durumlar da dijital bankacılık ile ortadan kalkmaktadır. İnsanların işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için tasarlanmış bir platform olma özelliğine sahiptir.

Enpara Hangi Özelliklere Sahiptir?

Enpara müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet verdiğinden dolayı insanlara minimum maliyet ile işlem yapma fırsatını sunmaktadır. Buna yönelik olarak Enpara ‘’komisyonsuz bankacılık’’ prensibini benimsenmiştir. Yani Enpara üzerinde yapılan işlemlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Herhangi bir transfer ücreti alınmamaktadır.

Bunun yanı sıra hesap sahiplerinden hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir para ödemesi alınması söz konusu değildir. Böylelikle hesap ne kadar kullanılırsa kullanılsın hiçbir maliyet ortaya çıkmamaktadır. Enpara.com üzerinde her para biriminden bir adet vadesiz mevduat hesabı açılmaktadır.

Bu para birimleri Türk lirası, ABD Doları ve Euro olarak kabul edilmiştir. Bunun sonucu olarak da hesap tutarı gözetilmeksizin kazanç elde etmek mümkün olmaktadır.

Enpara Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara hesabı açtırmak için internet üzerinden başvuru yapmak gerekmektedir. Enpara.com adlı siteye giriş yapılınca sitede yer alan müşteri olmak istiyorum butonuna tıklandıktan sonra hesap açma sayfası ekrana gelmektedir. Açılan bu sayfa içerisinde doldurulması gereken bilgiler yer almaktadır. Öncelikle kişisel bilgiler tam biçimde doldurulmalıdır.

Kişisel bilgilerin içerisinde eğitim bilgileri, kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Girilen bilgilerin gerçeği yansıtmasına ve eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Gerekli tüm bilgiler doldurulduktan sonra hesap açma işlemi gerçekleşmektedir.

Enpara dünyasından en verimli faydalanabilmek için şüphesiz banka müşterisi olmanız gerekiyor. Şubesiz bankacılık olması nedeniyle de randevulu olarak ikametinizde hesap açılışı gerçekleştiriliyor. Yani bu da sizlere zaman kazandırırken ayrıcalıklı olmanızı hissettiriyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma