Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. icralık Araçlar
  4. »
  5. Evraksız Hacizli Traktörler Ne Kadar?

Evraksız Hacizli Traktörler Ne Kadar?

Aydin Duran Aydin Duran -
23 0
Evraksız Hacizli Traktörler

Traktör ihtiyacı olan kişilerin arayışlarından olan evraksız hacizli traktörler özellikle çok uygun fiyatlar ile satılıyor olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bu anlamda evraksız traktörün anlamını merak edenlerde az değil. Özellikle sosyal medya ile ilanlarını gördükleri evraksız traktör satışları söz konusu aracın ruhsat ve diğer belgelerinin olmadan yapılması anlamına gelmektedir.

Evraksız Satılık Traktörler

Sosyal medya ile internet üzerinden satışa ilan edilen evraksız satılık traktörler genel itibarla plakası, ruhsatı ve diğer belgeleri olmayan araçlardır. Bu sebeple normal piyasa değerinin neredeyse beşte bir fiyatına satılan rakamlardan bahsetmek mümkündür. Özellikle sosyal medya ile ilan edilen Türkiye geneli evraksız satılık traktör satışları resmiyetten uzak olarak yapılmaktadır. Bu anlamda kendi aralarında sözleşmeler söz konusu olabilir. Ancak bu tip traktörlerin kullanımında özellikle trafiğe çıkış yasağı söz konusudur. Plaka olmaması nedeniyle traktör trafikte bağlanır. Bu sebeple evraksız alacağınız traktör konusunda bir kez daha düşünmeniz gerekir.

Daha çok çiftliklerde ve tarlalarda kullanılmak üzere tercih edilen evraksız traktörler özellikle çiftçilerin neredeyse eli ayağı durumuna gelmektedir. Bu sebeple tarım üretiminde çok yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulan traktörler hacizli traktörler ile satışa konu edilebilir.

Evraksız Hacizli Traktörler
Evraksız Hacizli Traktörler

Evraksız Traktör Fiyatları Ne Kadar?

Traktör ihtiyacı olan ve bütçesi elvermeyen kişiler alternatif olarak ihtiyacını evraksız traktör alma yönüyle kullanmak isteyebilir. Bu durumda merak edilen soru ise evraksız traktör fiyatları ne kadar olmaktadır. Bu anlamda bir fiyat söylemek zordur. Zira modeli, özellikleri ve diğer durumlarına göre belirlenen fiyatlar ile evraksız traktörlere fiyat belirlenmektedir. Ancak bu aşamada karşımıza çıkacak ilanlar köylüden satılık traktörler olmaktadır.

Evraksız Hacizli Traktörler
Evraksız Hacizli Traktörler

Köylüden Satılık Traktörler

Hacizli konumu ile çiftçinin kullanamadığı traktörleri evraksız olarak satışa çıkardığı sosyal medya gruplarından bahsetmek mümkün. Bu anlamda en çok aranılan hususlardan biri direk sahibinden olması nedeniyle köylüden satılık traktörler olmaktadır. Hatta sosyal medya ile direk evraksız traktör arayışında olan kişilerin ilanlarını da görebilirsiniz. Bu ilanlara satış yapmak isteyenler direk cevap verebiliyor.

Traktör alımlarında en büyük alternatiflerden biri bankadan satılık hacizli traktörler ile olmaktadır. Özellikle internet ile ihale yöntemi ile satışa çıkarılan traktör alımları alternatifiniz olabilir. Ziraat Bankasından satılık hacizli traktörler bunlardan sadece bir yoludur.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. Makale Nasıl Yazılır