Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dijital Para
  4. »
  5. Luna Coin Yorum

Luna Coin Yorum

Aydin Duran Aydin Duran -
211 0
Luna Coin Yorum

Luna coin terraforms labs firması tarafından 2018 senesinde firmanın CEO’su Daniel Shin ve Kwon tarafından kurulmuştur. Kripto paralara ve Finansal uygulamaları güç sağlayan bir proje olurken doğal garip mi aracılığı ile sunokuin ABD dolarını sabitlenmiş olup Bitcoin gibi popüler para birimlerini çok fazla oynanmasına azaltmak amacıyla Luna coin çıkarılmıştır.

Luna Coin Nedir?

Güney Kore firması Terraform 2018 senesinde kurulmuş olup, kurucuları ise firmanın ceosu olan Daniel Shin ile Kwon olarak bilinmektedir. Kuruluşu ile kriptolar arasında gündem oluşturan Luna Coin yorumları merak edilen başlıca hususlardan olmaktadır.  Shin Bu dönemlerde terra’nın ortağı olan Chai çevrimiçi ödeme hizmetlerine başkanlık yapmaktadır. Dijital Para Luna coin ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Öyle ki sinema bileti ya da farklı diğer ürünleri satın almak için chai hizmeti almaktadır.

Luna Coin Yorum
Luna Coin Yorum

Luna Coin birçok kripto gibi Etherium tabanlı olan yatırımcılar için güven vermektedir. aynı zamanda bu sayede bir Kripto para olarak kabul edilebilir. Birbirinden farklı birkaç para birimine sabitlenmiş olup Dolar civarında ilerlemiş ve ve coin almak için herhangi bir borsa’ya üye olmak gerekmektedir.  Küresel ekonomi içerisinde ilk büyük dijital paralar listesinde yer edinen Luna aynı zamanda Türkiye’de yatırımcıların tercih ettiği coinler arasında uzun süre önce yerini almıştır. 2018 senesinin Ocak ayında üzerinde çalışılmaya başlanan terra’nın resmi olarak açılışı Nisan olarak bilinmektedir.

Terra Ne Zaman Çıktı ve Ne İş Yapar?

2020 Eylül ayı başlarında Terra ABD dolarına Moğolistan  tugrigine ve Güney Kore wonu’na sabitlenmiştir. Ek seçenekler ve farklı para birimlerini de hedefleyen telgraf her geçen gün kendisini geliştirmekte ve büyütmektedir. Luna token sahiplerinin ağlar için ücret ödenmesine  yönetime katılmasına ya da sabit coin’lere endekslenmesine imkan tanımaktadır. Özellikle sabit kalması ve çok fazla düşme ihtimalinin bulunmaması sebebiyle yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Ülkemizde binence gibi büyük ve güvenilir borsalardan Luna coin alınması ve bu sayede yatırım yapılması da mümkündür. Bitcoin gibi popüler para birimlerinin çok fazla oynamasını azaltmak amacıyla Luna coin çıkarılmıştır. Güney kore firması Terraform Labs tarafından 2018 senesinde kurulmasından dolayı köklü firmalar arasında yer almaktadır. Kurucuları ise firmanın ceosu olan Daniel Shin ve Kwon olarak tanınmaktadır. Bu nedenle firma içerisinde güvenle işlemlerinizi tamamlayabilir ve sorunsuz olarak ödeme ve çekim işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma