Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Ordan Burdan
 4. »
 5. Elari Fixitime 3 Nasıl Kurulur Özellikleri Ne?

Elari Fixitime 3 Nasıl Kurulur Özellikleri Ne?

Aydin Duran Aydin Duran -
154 0

Son dönemin en popüler cihazlarından birisi olan akıllı telefona sahip çocuk takip saatleri teknoloji pazarında lider konumuna geldi diyebiliriz. Çünkü çocuklarını yakından takip etmek isteyen anne ve babalar bu tür cihazları alarak çocuklarını güven altına almak istiyor. Almış olmama rağmen internette çok bir bilgi bulamadığımı Elari Fixitime 3 hakkında bir paylaşım yapmak istedim.

Elari Fixitime 3 Özellikleri

Piyasada akıllı saat satışı ve alımı için çok büyük bir çeşitlilik bulunuyor. Bu çeşitlilik de aileleri hangi cihazı olmak istediklerine dair tedirginlik çekiyor. Araştırma modunda olan aileler hangi cihazı almalı tabi o biraz ailenin istediklerine bağlı. Ben burada Elari Fixitime 3 hakkında bilgi vermek istiyorum.

Cihazın bir saatlik şarj sonunda yaklaşık 48 saat gibi bir süre gitmesi avantajlardan birisi. Bir diğer avantajı ise telefonda iki kamera bulunması. Bu kameralardan telefonu takan çocuk kendisi çekim yapabiliyor. Fakat video çekimi bulunmuyor. Ayrıca telefonu uygulamaya indirerek takibini yapan veli ise çocuğun haberi olmadı anlık fotoğraf çekimi yapıyor ve çocuğun nerede ne yaptığı hakkında bilgi edinebiliyor. Bu habersiz foto çekimi ileri kamera ile oluyor.

Dokunmatik Ekrana Sahip

Telefon dokunmatik ama dokunmatiğinin zayıf olduğunu söylemek isterim. Uygulama üzerinden kayıt ettiğiniz isim ile telefon numarası telefonda bulunuyor ve bu kişiler çocuğu arayabilirken çocukta bu kişileri aramakla kısıtlandırılmış.

Akıllı saatin şu an için yorumlarını yapmak erken. Biraz kullanım sonrası buradan yorumlarımı ayrıca ileteceğim. Ancak Çocuğunuzun haritada belirtilen kısıtlı alan dışına çıkması, anlık fotoğraf çekmesi, su geçirmez olması, adım sayar, nabız ölçer gibi özellikler güzel diyebilirim.

Elari Fixitime 3 Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Kurulumu kolay olsa da uygulama olarak biraz bunu zorlaştırma çabasına girmişler sanki. Kısaca sizlere Elari Fixitime 3 kurulumu hakkında bilgi vermek istiyorum.

 • Cihazınız kapalı konumda ilk önce sim kartınızı takın ve akıllı saatinizi açın.
 • Açtıktan sonra akıllı saat kendisi uygulama yüklemesi yapacaktır.
 • Telefon uygulamayı yükledikten sonra google play’e girerek elari safefamily uygulamasını indirin.
 • Açılan uygulamada ekranı sağa çevirerek işlemleri devam edin.
 • Açılan sayfada kayıt ol menüsünü seçin
 • Burada açılan yere Takma adı işleyin.
 • Telefon numaranız yazan yere mail adresinizi yazın.
 • Mailinize gelen kodu buraya ekleyin. (Doğrulama kodunu girmeniz için 30 dakikalık süreniz bulunuyor. Burada geri sayıma başlayan saniye için endişelenmeyin.)
 • Sonraki bölümü uygulamayı yüklediğiniz telefon numarasını yazın.
 • Kaydet butonuna işledikten sonra kuruluma devam edin.

Uygulamanın indirebileceğiniz Android adresi ise şu şekilde:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wherecom.elarisafefamily&hl=en_US

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma