Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Yatırma Limitleri

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Yatırma Limitleri

Aydin Duran Aydin Duran -
178 0

QNB Finansbank ATM’ lerinden günlük olarak belirlenen para çekme limiti 1.500 TL dir. Bahsi geçen bu limitin üzerinde de para çekme imkanı tanıyan bu banka, limit üstü para çekme işlemleri için ayrıca bir ücret talep ediyor.

QNB Finansbank, Türk bankacılık sektöründe de önemli bir yer edilmiştir. Müşterilerine sunmuş olduğu finansal hizmetleri sayesinde adından sıkça söz ettiren uluslararası bir kuruluştur. Türkiye genelinde mevcut bulunan yüzlerce şubesi ile hizmet vermekte olan banka, bu hizmetlerini yalnızca şubeleri ile sınırlamamakta ve en yakın Finansbank ATM, internet bankacılığı, mobil şube, gibi kanalları aracılığı ile müşterilerine hizmetlerini kesintisiz halde ulaştırmaktadır.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank, müşterileri adına pek çok bankacılık işlemlerini çeşitli kanallar üzerinden gerçekleştirmeye olanak sağlıyor. ATM’leri aracılığıyla para çekme işlemi de bu olanaklardan birisidir. Bu gibi işlemlerde diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank ATM lerinde para çekme limiti koyan banka, bu limiti tedbir ve güvenlik amaçlı olarak uygulamakta ve müşterisinin banka hesabındaki nakit olan parasını bir dolandırıcılık durumuna karşı güvence altına alıyor. Bu doğrultuda bankanın Finansbank günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bahsedilen bu limitin üzerinde de para çekme imkanı tanıyan banka, limit üstü para çekme işlemleri için ayrıca bir ücret talep ediyor.

QNB Finansbank ATM Para Yatırma Limiti

QNB Finansbank, ATM’leri üzerinden yapılan para çekme işlemlerinde olduğu gibi Finansbank ATM para yatırma limiti de aynı şekilde uygulamaktadır. Kartlı ve kartsız olan işlemlerde birbirinden farklı limit uygularken, kartlı işlemlerde Finansbank günlük para yatırma limiti 19 bin TL’ dir. Kartsız işlemlerde ise bu limit 19 bin 900 TL’ye kadar yükselmektedir.

QNB Finansbank ATM İşlem Ücretleri

Finansbank ATM en yakın şube üzerinden yapılan bazı işlemlerde belirlenen miktarda ücret kesintisi yapılıypr. Örnek verecek olursak; başkasının hesabına yatırılan para için 15 TL, limit üstü para çekimlerinde 5 TL ücret alınıyor. Fakat ortak atm’lerden yapılan Encard’la hesaba para yatırma, para çekme, Encard Şirketim ile para yatırma, para çekme gibi işlemlerde yüzde 1.15 civarında komisyon kesintisi yapılmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma