Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamlığına Ziyarette Bulundu

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamlığına Ziyarette Bulundu
13 Kasım 2021 tarihinde eklendi, 1.970 kez okundu.

Balıkesir Valiliği görevinin ardından 10 Haziran 2020 tarih ve 2020-273 sayılı Atama kararı ile Antalya Valisi olarak atanan Ersin YAZICI, Kepez Kaymakamlığına ziyarette bulundu. Manisa Valisi iken Vali Yardımcısı olarak beraber çalıştıkları Kaymakam Nusret ŞAHİN’i odasında ziyaret eden Vali Yazıcı Kepez ilçesi hakkında bilgi aldı.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı Kepez’de

Yazıcı Hükümet Konağı önünde Kaymakam Nusret Şahin ve İlçe birim amirlerince karşılandı. Vali Ersin Yazıcı ilk kez geldiği Kepez Kaymakamlığında yeni sosyal hayat ile coronavirüs salgını tedbirleri altında incelemelerde bulundu. Kaymakam Şahin’den bilgi alan Yazıcı eski çalışma arkadaşına başarılar diledi.

Vali Ersin Yazıcı Kimdir?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde genel sekreter iken Rize Valisi olarak Atana Yazıcı Antalya Valisi olarak 22 Haziran 2020 tarihinde görevine başladı. 1990 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra çeşitli bölgelerde görev aldı. İngiltere stajı sonrası Burdur Karamanlı Kaymakamı olan Yazıcı 2014 yılında “Yönetim Bilimleri” dalında yüksek lisansını tamamladı. 2014-2016 yılları arasında Rize Valiliği, 2016-2020 yılları arasında Balıkesir Valiliği görevini yürüten Yazıcı 4 evlat babası.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git