Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Biyografi
 4. »
 5. Köfteci Yusuf Kimdir?

Köfteci Yusuf Kimdir?

Aydin Duran Aydin Duran -
213 0
Köfteci Yusuf Kimdir?

4 masalık köy kıraathanesinden onlarca şube ile binlerce kişiye hizmet veren dev bir gıda firmasına dönüşen Köfteci Yusuf kimdir sorusuna yanıtlar aranmaktadır. İznik’te kurulan ilk şubenin ardından 181 şube ile dev bir restoran zinciri kuran Köfteci Yusuf girişiminin ardındaki kişi Yusuf Akkaş ‘tır.

4 Masa ile bir kıraathanede ticari hayatına başlayan Köfteci Yusuf bu durumu ile girişimci olmak isteyenlere ayrıca büyük bir örnek olarak gösterilmektedir. Öyle ki kısa sürede köfteleri ile onlarca şubeye ulaşan büyük bir gıda şirketi haline bürünmüştür. İznik ile başlayan mağazalar zincirinin ülke çapında faaliyet göstermesi, girişimci olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen kazanç hikayesinin baş rolü niteliğindedir.

Köfteci Yusuf Kimdir?
Köfteci Yusuf Kimdir?

Köfteci Yusuf restoranlar zincirinin arkasındaki dev isim Yusuf Akkaş Bursa ilinin Kızılhisar Köyünde dünyaya gelmiştir. Buradaki eğitim hayatı sonrası yaşamını idame ettirebilmek için köy kıraathanesinde ticari hayatına başlamıştır. Dört masası olan bir yerde ürettiği köfteler ile geniş ufuklara açılmak isteyen Köfteci Yusuf Akkaş 1996 yılında ilk dükkanını sonrasında ise 1998 yılında 600 kişilik dev restoranını ilk kez İznik’te açtı. Sunduğu nefis lezzetler onu bölgenin aranılan restoranı yaptı ve sonrasında ikinci şubesini Orhangazi’ye açtı. Burada da hızını alamayan Köfteci Yusuf üçüncü şubesini Yalova’da açtı. Başarısı nedeniyle araştırmalar Köfteci Yusuf Akkaş ile yapılırken biyografisi de merak edilen hususlardan olmaktadır.

Köfteci Yusuf Kimdir?
Köfteci Yusuf Kimdir?

Köfteci Yusuf Şubeleri Nerelerde Var?

Kısa sürede dev bir şirket olan Köfteci Yusuf A.Ş. unvanı ile Bursa’da 33 şubeye, İstanbul’da ise 53 şubeye kadar ulaştı. Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerde onlarca şube açmasının ardından köfte ile et ürünlerinde aranılan lezzet oldu. Bu durum onun 181 şube ile Türkiye genelinde hizmet veren büyük bir gıda şirketi olmasına neden oldu. Bu anlamda Köfteci Yusuf şubeleri olan yerler şunlardır.

 • İstanbul 53
 • Bursa 33
 • İzmir 16
 • Ankara 11
 • Balıkesir 7
 • Samsun 7
 • Antalya 5
 • Aydın 4
 • Denizli, Konya, Yalova, Kocaeli, Muğla, Afyonkarahisar 3
 • Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Sakarya, Tekirdağ 2
 • Isparta, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir 1 şubesi bulunmaktadır.
Köfteci Yusuf Kimdir?
Köfteci Yusuf Kimdir?

Köfteci Yusuf Ortağı Kim?

Köfteci Yusuf Akkaş ortağı olmadan yüzde yüz Milli sermaye eli gıda sektöründe öncü durumuna geldi. Bursa’da faaliyet gösteren et entegre tesisi ile zengin bir kasap şarküteri hizmeti sunuyor. Bununla birlikte Bozüyük Sarar Outlet ile gıda sektöründe farklı gıdalar ile kendisini gösterdi. Özellikle DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları Bozüyük ile Türkiye geneline yayılacak lezzetleri sunmaktadır.

30 Milyon Liralık öz sermayesi ile büyük bir Anonim Şirket haline dönüşen Köfteci Yusuf ortağı bulunmuyor. Yusuf Akkaş adına faaliyet gösteriyor. 4 masalık kıraathaneden yola çıkan Köfteci Yusuf bugün 181 şube ile onlarca şehirde faaliyet gösteren dev bir şarküteri hizmeti vermektedir.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma