Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Kredisiz Ev Almak İçin Yöntemler

Kredisiz Ev Almak İçin Yöntemler

Sonsatir Sonsatir -
186 0
kredisiz ev alma yöntemleri

Artan konut fiyatları ve yükselen faiz oranları sebebiyle konut sahibi olmak isteyen kişilerin aradığı husus kredisiz ev almak için yöntemler oldu.

Kredisiz ev satın almak, günümüzde neredeyse imkânsız gibi görünüyor. Ev sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli maddi birikime sahip olmayan bireyler kredisiz ev sahibi olmak konusunda sık sık araştırma yapıyorlar. Peki kredisiz ev almak mümkün mü? Kredisiz taksitle ev nasıl alınır? Bir ev satın alma hedefi olan ancak yeterli finansmana sahip olmayan herkes, ilk olarak bankaların sunduğu konut kredisi seçeneklerine yöneliyorlar. Bu alternatif başta cazip gibi dursa da sonradan oluşan ek masraflar ve yüksek faiz yükü nedeniyle oluşan borcu geri ödeme konusunda bireyleri oldukça güç durumlarda bırakabiliyor. Peki banka kredisi kullanmadan ve faiz yükü altına girmeden ev sahibi olmak mümkün mü? Kredisiz ev almak için hangi yöntemler var? Yeterli birikimi olmayan bireyler banka kredisi kullanmadan da ev sahibi olabilirler mi?

Kredisiz Ev Alınabilecek Adresler

Kredisiz Ev Alma Yöntemleri
Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Özellikle kredi ödemeden faizden arınarak konut sahibi olmak isteyen kişiler için kredisiz ev alma yöntemleri arasında adresleriniz şunlardır;

  • Birevim
  • Fuzul Evim
  • KatılımEvim
  • TOKİ
  • Kooperatifler

Ev sahibi olmak isteyenlerin kredi çekip faiz yükü altına girmeden, çeşitli tasarruf planları ile ev almalarını sağlayan finansman şirketleri genel olarak kredisiz ev firmaları olarak bilinirler. Yeterli birikiminiz yoksa ev almak için finansman sağlayan şirketler vasıtasıyla konut kredisi çekmeden ve peşinat ödemeden kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Kredisiz ev alma hayali kuran bireyler tasarruf finansmanı şirketlerinin sağladığı finansman planlarından bütçelerine en uygun olanı seçtikten sonra ödemelerini kendi gelirlerine göre ayarlayarak çok daha kolay koşullarda ev sahibi olabiliyorlar. Böylece banka kredisiz ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor. Kredisiz ev alma imkânı sunan tasarruf finansmanı şirketleri ise sizi ev alma hayalinize hızla kavuşturacak alternatifler sunuyor.

Birevim finansman planları ile kredisiz ev almak hayal olmaktan çıkıyor. Kredisiz ev sahibi olmak isteyenlerin kredi çekip faiz yükü altına girmeden, çeşitli tasarruf planları ile ev almalarını sağlayan finansman şirketlerinden olan Birevim’in finansman planı alternatiflerinden size en uygununu seçerek kolayca peşinatsız ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olma hedefinize kavuşmak için Birevim tarafından oluşturulan tasarruf finansmanı planları arasından size en uygun finansman planını seçtikten sonra tek yapmanız gereken, kira öder gibi düzenli taksit ödemek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma