Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri 444 44 77

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri 444 44 77

Aydin Duran Aydin Duran -
221 0

Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetleri numarasına sitemizden ulaşabilir ve kısa yoldan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Vakıf Katılım müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat 444 44 77 ile  hizmet vermektedir.

Vakıf Katılım Bankası 2016 tarihinde II. Bayezid Vakfı, I. Mahmut Vakfı, II. Mahmut Vakfı, Murat Paşa Vakfı ve Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan sermayeler ile faaliyete geçmiş, ülkemizin en yeni katılım bankaları aralarında yer almaktadır. Genel müdürlük görevini İkram Göktaş üstlenmiştir. Vakıf Katılım Bankası; bireysel emeklilik sisteminden finansman desteğine, sigortacılık hizmetlerinden kabul-aval kredisine kadar geniş yelpazede operasyonlar yürütüp müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Vakıf Katılım iletişim numarasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilir ve müşteri temsilciniz ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Vakıf katılım müşteri hizmetleri numarası nedir?

Vakıf Katılım Bankası’nın 444 ve 0850 alan kodu içeren iki çeşit iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar sayesinde müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Tüm bankacılık faaliyetlerinizi telefon bankacılığından yapabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir, bunlarla ilgili çözümler arayabilirsiniz. Vakıf katılım müşteri hizmetleri no

  • 0850 202 1 202
  • 444 44 77

Bu numaraları tuşlayarak Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezindeki yoğunluğa göre müşteri temsilcinize ulaşmanız, sıranın yoğunluğuna göre değişmekte olup en kısa sürede bağlanmanızı sağlayacaktır.

Vakıf Katılım şubeleri gün geçtikçe sayılarını arttırmaktadır. Ülkemizde toplam 65 şubeye sahip olup aktif olarak hizmet vermektedir. Dilerseniz hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında şubeleri ziyaret edebilir, istediğiniz işlemleri sıra numarası takibi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Öğlen paydosu vermeyen Vakıf Katılım Bankası siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hafta sonu şubelerinden hizmet vermemektedir. Şube ile ilgili tüm işlemleriniz için Pazartesi gününü beklemeniz gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası hesabı nasıl açılır?

Vakıf Katılım internet bankacılığı önerdiğimiz diğer alternatifler arasında gelmektedir. Şubelerde ve telefon bankacılığında yapacağınız birçok işleminizi internet bankacılığı vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanmak için Vakıf Katılım Bankası’nın sitesini ziyaret edebilir uygulamanız gereken yönergeleri takip ederek, dilediğiniz zaman, akıllı telefonunuzdan internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığının bir diğer avantajları arasında ise kullanacağınız diğer yöntemlere göre işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde halledebiliyor olmanızdır.

Günümüzde en çok karşılaştığımız sorular arasında Vakıf Katılım hesap açma sorusu gelmektedir. Eğer sizde Vakıf Katılım Bankası hesabı açmak isterseniz şubeleri ziyaret ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz hesabınızı Türk Lirası veya yabancı para hesabı olarak açabilir. Yatırımlarınızı güvenle hesabınızda tutabilirsiniz. Aylık ve yıllık vadeli hesap çeşitlerini öğrenmek için müşteri temsilcisiyle görüşebilir veya şubeleri ziyaret ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere, okumuş olduğunuz yazımızda Vakıf Katılım iletişim konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Derlediğimiz ve size sunmuş olduğumuz yazımızda Vakıf Katılım Bankası hakkında en çok sorulan soruları yanıtladık.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma