Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5.  Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri 0850 220 50 00

 Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri 0850 220 50 00

Aydin Duran Aydin Duran -
337 0

Ziraat Katılım müşteri hizmetleri özellikle kısa yoldan nasıl bağlanılır? Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Ziraat Katılım Bankası Müşteri hizmetlerine belirttiğimiz yönergeleri uygulayarak bağlanabilirsiniz.

Ziraat Katılım nedir sorusu günümüzde çok sık karşılaşılan sorulardan birisidir. Yeni kurulan Ziraat Katılım Bankası’nın sermayesi T.C. Hazine Müsteşarlığı tarafından karşılanmıştır. Aynı zamanda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu izni ile kurulmuştur. Bu özellikler onun Türkiye’de kurulan ilk katılım bankası olmasını sağlamıştır. Bu sayede katılım bankacılığı alanında birçok hizmete ev sahipliği yapmaktadır. Ziraat Katılım Bankası; şubeler, ATM’ler internet bankacılığı ve telefon bankacılığı sayesinde müşterilerine doğrudan hizmet vermektedir.

Ziraat Katılım Bankası şubeleri

Ziraat Katılım şubeleri gün geçtikçe sayısını arttırmaktadır. Şuanda Türkiye’nin en büyük 19. bankası olmasının yanı sıra 37 ilde toplam 67 şube ile faaliyette olup müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Ziraat Katılım Bankası şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri kapalı olmakla birlikte, hafta içleri 09:00-17:30 saatleri arası kapıları müşterilerine açıktır. Öğlenleri 12:30-13:30 arasında paydos verilmektedir. Dilerseniz sizler de şubeleri ziyaret ederek gerekli işlemlerinizi sıra numarası alarak bankada halledebilirsiniz. Banka hedefleri doğrultusunda 2019 yılı sonuna kadar şube sayısını 67’den 180’e çıkarmayı hedeflemektedir.

Ziraat Katılım hesaplama yapmak için şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Konut kredisinden, bireysel emekliliğe kadar birçok alanda almak istediğiniz kredileri, banka şubelerinde uygun faiz ve geri ödeme koşullarıyla hesaplatabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun ödeme koşullu krediye sahip olarak hayallerinize ulaşabilirsiniz. Şuan için Ziraat Katılım Bankası; ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi için müşterilerine hizmet vermektedir. Gerekli evrak ve koşulları şubelerden öğrenebileceğiniz gibi Ziraat Katılım Bankası’nın sitesini ziyaret ederek de öğrenebilirsiniz. Kredi çekmek için en önemli koşul olarak belgelenebilir bir aylık gelire sahip olmanızı istemektedirler.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri beklemeden bağlanmak için sizlere gerekli tuş kombinasyonlarını yazımızın devamında maddeler halinde sunacağız. Aşağıda sunacağımız listeyi eksiksiz ve doğru şekilde uygularsanız, müşteri temsilcinize zaman kaybetmeden bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağını görüşmeler kalite kontrol ve standartları adına kayıt altına alınacaktır. Yapılan kayıtlar sizin güvenliğiniz için son derece önem arz etmektedir.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri numarası: 0850 220 50 00

1)Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri numarasını (0850 220 50 00) arayınız.

2)Sesli yanıt sisteminde 2’yi tuşlayınız.

3)Ardından 1’i tuşlayınız.

4)Daha hızlı kimlik erişimi için kredi kartınızın son 4 hanesini tuşlayınız.

5)Son olarak 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcinizle görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri temsilciniz ile bağlanma süreniz, hatların yoğunluğuyla birlikte farklılık gösterebilir. Birkaç dakika bekleyerek müşteri temsilcisine ulaşabilir ve görüşmenizi sağlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım genel müdürlük için İstanbul / Eminönü şubesine gitmeniz gerekmektedir. Sizlerle birlikte Ziraat Katılım nedir sorusuna yanıt arayıp müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bağlanılır çözümünü aktarmaya çalıştık.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma