Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Yasemin Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Yasemin Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Aydin Duran Aydin Duran -
219 0
Yasemin Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır

Hoş kokusu ile beğeni alan Yasemin yağı cinsellikte nasıl kullanılır sorusuna yanıtlar aranılmaktadır. Kendisine has özel bir kokusu bulunan Yasemin yağı birçok kullanım alanı içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Farklı bir esans ile kokuya sahip olan yasemin yağı cinsellikte kullanılmaktadır. Özellikle parfüm etkisi ile birlikte afrodizyak etkisi vermektedir. Bu sebeple cinsellikte kullanılabilen yasemin yağı katkısız olarak kullanılmaktadır. Hayatında ruhsal bir dingillik ile yaşam sürdürmek isteyenler bu yağın faydalarından yararlanması gerekir.

Yasemin Yağı Cinsel Organa Sürülür mü?

Özellikle afrodizyak etkisi göstermesi nedeni içeriğindeki hammaddeler olan yasemin yağı romantizm oluşturulması için kullanılmaktadır. Bu haliyle çiftlerde bir etkisi söz konusu olur. Koku ile birlikte kişilerde cinsel arzu oluşur. Böylelikle libido yüksekliği kendisini göstermektedir. Erken boşalma sorunu olan kişiler için önemli bir etkisi olduğu düşünülen yasemin yağı aynı zamanda cinsel organa sürülür mü sorusuna yanıt aranılmaktadır. Yasemin yağı cinsel organlara sürülmemektedir. Böyle bir durum olması halinde alerjik bir reaksiyona neden olabilir. Bu sebeple harici kullanımdan bahsetmek mümkündür.

Yasemin Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır
Yasemin Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır

Yasemin Yağı Nasıl Kullanılır?

Özellikle masaj salonlarının raflarında kendisine yer edinen yasemin yağı aromaterapi masajlarının da en önemli yağları arasında yer almaktadır. Yağın özellikle antibakteriyel özelliği bulunması nedeniyle tercihi söz konusu olmaktadır. Yağ ile yapılan masajlarda spazm ve krampların giderilmesinde etkisi büyük olmaktadır. Ancak tek özelliği bu değildir. Afrodizyak özelliği ile bu yağı koklayanlarda ruh hali iyileşir ve cinsel arzuyu ortaya çıkarır.

Yasemin Yağı Kullanıcıları

Cinsel isteği artırması ile bilinen yasemin yağı kullananlar ile yorumları merak edilen hususlardan biri olmaktadır. Kullanımlarda yorumlar çok önem taşımaktadır. Yasemin yağı kullananlar yorumları ile birlikte masajda çok büyük etkisinin olduğunu, kişileri rahatlattığını belirtmektedir. Özellikle yaydığı hoş koku kişilerin ruhen dinlendirmekte olduğu belirtiliyor. Kulak arkası, boyun, bilek gibi yerlere sürülmesi ile gün boyu koku etkisini göstermektedir. Bu sayede kişilerde etkisini ardırdığı afrodizyak aynı zamanda sizi stresten uzaklaştırmaktadır.

Afrodizyak Nedir?

Aşk ilacı olarak bilinmektedir. Tüketilmesi ile birlikte kişilerde libidoyu yükseltmektedir. Özellikle doğurganlık sorunu olanlar, ereksiyon bozukluğu bulunanlar tarafından ele alınan bir madde olarak tanımlanır. Adı da Yunan aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’ten almıştır.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma