Son Satır Güncel Bilgiler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankalar
 4. »
 5. Garanti BBVA Bankası Bonus kredi karta Avantajları

Garanti BBVA Bankası Bonus kredi karta Avantajları

Aydin Duran Aydin Duran -
187 0

Kredi kartı konusunda müşterilerine çeşitli kart tipleri sunan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası’nın 2019 yılı içerisinde sunmuş olduğu kredi kartları hakkında merak edilen bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Kartların aidatları, müşterilerine sunmuş olduğu imkânlar ve bu kartlar ile yapılacak olan alışverişlerde bankanın müşterilerine tanıdığı ayrıcalıkların hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Garanti Bankası Bonus Genç kredi kartı

Gençlere özel olarak Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi kartına talep olarak en fazla üniversite öğrencileri başvurmaktadır. Bankanın özellikle bu kart tipine sahip olan müşterilerinden kart aidatı almaması bu kart tipine olan talebin artmasına neden olmaktadır. Bonus genç olarak bankanın gençlerin en çok tercih ettiği oyun platformu olan Steam üzerinden yapacakları alışverişlerde bankanın 10 TL’lik bir bonusu bulunmaktadır. Aynı zamanda Polo Garage mağazalarından yapacağınız alışverişler için banka müşterilerine 3 taksit imkânının yanı sıra peşin fiyatına +4 taksit imkanı da sunmaktadır.

 1. Garanti Bankası Flexi kredi kartı

Garanti Bankası’nın bir diğer kart aidatı olmayan kredi kartı da Flexi olarak geçmektedir. Bu kart tipine de Garanti Bankası’nın şubelerinden veya internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden başvuru da bulunma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda Metro Toptancı Marketlerde yapılacak olan alışverişlerde banka sizlere 50 TL bonus para puan vermektedir. Bunun dışında Mudo’da yapılacak olan alışverişleriniz için banka 12 aya kadar peşin fiyatına taksit imkânı da sizlere sunmaktadır. Akaryakıt konusunda ise Total istasyonlarında yapılacak olan harcamalarınızda banka sizlere 40 TL bonus vererek bu konuda hizmet vermektedir.

 1. Garanti Bankası American Express Kredi kartı

Bankanın en çok kart aidatı alan kredi kartı olan American Experss kredi kartının yıllık olarak müşterilerinden aldığı ücretin 280 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda bu kredi kartına sahip olan müşterilerin sahip olduğu avantajlar arasında Jolly Tur arcamalarında % 5 indirim avantajı ve aynı firma üzerinden yapılacak harcamalar için peşin fiyatına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.

Deriden üzerinden yapılacak olan harcamalarda ise müşterilerine %10 üzerinde indirim imkânı sunulmaktadır. Son olarak ise market alışverişlerinde müşterilerine 20 Bine kadar puan sunarak bonus imkânı vermektedir.

 1. Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi kartı

Bankanın çevreciler için ayrı düzenlemiş olduğu kredi kartı çevreci bonus da bankanın sunduğu kredi kartları arasında yer almaktadır. Yıllık kart aidatı olarak ise müşterilerinden sadece 90 TL ücret talep eden Garanti Bankası’nın aynı zamanda Metro Toptancı marketlerde yapılacak olan harcamalarda müşterilerine 50 TL bonus puan verdiğini belirtelim. Aynı zamanda bankanın bu kredi kartı sahiplerine Kemal Tanca mağazalarından yapılacak harcamalar için ekstra +7 taksit seçeneği de sunduğunu belirtelim. Son olarak ise online alışveriş mağazacılığı olan gittigidiyor.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde 50 TL indirim bonusu sunmaktadır.

 1. Garanti Bankası Şeffaf Bonus kredi kartı

Şeffaf bonus kredi kartı da Garanti Bankası’nın sunduğu bir diğer kredi kartları arasında yer almaktadır. Özellikle kredi kartı aidatı konusunda müşterilerinden sadece 90 TL ücret talep eden bankanın aynı zamanda sunduğu diğer detaylara da buradan bakmak istiyoruz.

Metro Toptan marketleri üzerinden yapılacak olan harcamalar için 50 TL bonus puan bu kredi kartı kullanıcıları içinde geçerlidir. Aynı zamanda Bambi üzerinde yapılacak olan harcamalarda 9 taksit seçeneği sunulmaktadır. Gittigidiyor üzerinden yapılacak olan ödemeler içinde 50 TL bonus para puan indirimi sunulmaktadır.

 1. Garanti Bankası Bonus Trink Kredi kartı

Müşterilerinden yıllık kart kullanım bedeli olarak 103 TL ücret talep eden Garanti Bankası’nın bu kredi kartı da oldukça fazla talep gören kartlar arasında yer almaktadır. Bunun dışında akaryakıt alışverişleri için Total üzerinden yapılacak olan harcamalarda 50 TL bonus para müşterilere sunulmaktadır. Bunun dışında ise Koton üzerinden yapılacak olan harcamalarda peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulmaktadır.

 1. Garanti Bankası Bonus Plus kredi kartı

US Polo mağazalarında yapacağınız alışverişlerde sizlere peşin fiyatına 6 taksit seçeneği sunan Garanti Bankası, aynı zamanda müşterilerinin Total üzerinden yaptıkları alışverişlerde 40 TL üzerinde bonus puan imkanı sağlamaktadır. Kredi kartı aidatı olarak ise müşterilerinden sadece 119 TL ücret alan bankanın bu kredi kartına internet üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

 1. Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı

Uçak bileti alan müşterilerin tercih ettiği kredi kartlarından olan Miles&Smiles kredi kartı da Garanti Bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Bankanın özellikle bu konuda sunduğu bu kart tipine sahip olmak için yıllık ödemeniz gereken tutarın 157 TL olduğunu belirtelim. Aynı zamanda bu kart tipi ile uçuşlarında biriktirdiğiniz miller ile ücretsiz bir şekilde uçak bileti alma şansınız bulunmaktadır.

 1. Garanti Bankası Bonus Kredi kartı

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartı olan bonus kredi kartının yıllık ücret olarak müşterilerinden almış olduğu ücretin 103 TL olduğunu belirtelim. Aynı zamanda müşterilerinin aylık olarak yaptıkları 500 TL ve üzerinde ay için harcamalarına yılsonunda 50 TL para bonus hediye etmektedir.

Bu kartın sunmuş olduğu avantajlar arasında ise kira gelir vergisini peşin fiyatına 4 taksit ile ödeme imkânı, doğalgaz faturalarınızı ödeme konusunda bankanın sunduğu 3 taksit seçeneği dikkat çeken kampanyalar arasında yer almaktadır.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma