Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ordan Burdan
  4. »
  5. Multinet Nedir? Nerelerde Geçer?

Multinet Nedir? Nerelerde Geçer?

Aydin Duran Aydin Duran -
208 0

1999 yılında yemek kartı olarak kurulan Multinet geçen zaman içerisinde bir çok sektörde hizmet vermeye başladı. Zamanla büyüyen şirket 2010 yılında Fransızlara satıldı. Gelişen teknolojiyi de arkasına alan Groupe Up geliştirdiği sistem ile online ödeme sistemine kadar geldi. Kalabalık personel ağına en kolay çözüm yolu sağlayan multinet yemeden içmeye, akaryakıt alımından seyahate ve araç bakımına kadar bir dizi sektörde üye işyerleri ile faaliyetlerine devam ediyor.

Multinet Nerelerde Geçer?

Multinet kullanan çalışanların en çok sorguladığı hususlardan bir tanesi olan Multinet Nerelerde geçer sorusunun cevabı internet sitesinde il, ilçe ve mahallesine kadar sorgulanabiliyor. Örneğin bir Antalya şehir merkezinde geçen 250 restaurant ve kafeden bahsetmek mümkün. Bu anlamda nerelerde geçeceğine dair sorgulamalardan bir tanesi de Multipay ile yapılıyor.

Multipay Nedir?

Multinet firmasının üye işyerlerine ve kart sahibi olan kişilere hizmet vermek için kurulmuş olan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Bu uygulama ile kartınızda kalan bakiyeyi, nerelerde harcama yapabileceğinizi, üye işyeriyseniz burada sizinle ilgili istatistikleri görebilme imkanı veriyor.

Multinet card sahibi olan kişilerin yeme içme sayesinde kart ile harcama yapması, bu  harcamaların tüm personel için tek fatura kesilmesi nedeniyle iş yerine vergi indiriminde büyük rol oynayan multinet geçen marketler bulunuyor. Bu marketler sayesinde kartınızla alışveriş yapma imkanları da veriliyor.

Multinet Kartını Verimli Kullanmak Önemli

Kişiler ve kurumlar bütçeleri ile kendi muhasebelerini yerinde ve zamanında yapmalıdır. Bu anlamda yerinde yapılan hesaplar da sizlere kazanç sağlar. Bu anlamda multinet kart sahibi olan kişi ve iş yerleri de gerekli muhasebeyi yaparak bu hizmeti daha verimli hale getirebilir. Ön ödemeli kart olarak binlerce üye iş yeri ile hizmet veren bu kart kişilere özellikle yemek ve market alışverişlerinde önemli kolaylık sağlıyor.

Harcadıkça Tatlıpara

Kişilere sunulan imkanlar çerçevesinde akıllı telefonlar sayesinde yüklenen MultiPay ile yemek ve içmek için yer araması yaptıktan sonra sosyal paylaşım sitesi gibi bugün buradayım diyorsunuz. Bu sayede TatlıPara kazanmış oluyorsunuz. Ödediğiniz her 1 lira 1 Tatlıpara anlamına geliyor ki üye olan işyerlerinde bu tatlıpara kazancınızı harcayabiliyorsunuz. Yapacağınız harcamalarda ilk 10 lira ve üzerine % 5, ikinci harcamaya % 10 ve üçüncü harcamaya ise % 15 tatlı para kazanıyorsunuz. Bu kazançlar bazı restaurantlarda değişiklik gösteriyor ve daha yüksek kazançlar söz konusu oluyor.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma