Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Denizbank Bonus Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme, Erteleme

Denizbank Bonus Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme, Erteleme

Aydin Duran Aydin Duran -
528 0

Bütçemizi sarsan kredi kartı harcamaları bazen son demine kadar gelir ve bizler ödemekte zorlanmaya başlarız. Limit yüksekliği ile bu durum aşılamayacak seviyeye gelir ki, Denizbank Bonus Kredi Kartı kullananlar bu noktada biraz daha avantajlı. Nedeni ise borçlarınızın birikmesi sonrasında büyüyüp genişlemesi. Ekstre dönemi geldiğinde kabarık bir fatura ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durumda ekstre borcumuzu nasıl ödeyeceğiz gibi soruların yerini Denizbank Bonus Kredi Kartı Ekstre taksitlendirme  erteleme cevabı alıyor.

Bonus Kredi Kartı Ekstre Erteleme, Öteleme

Denizbank kredi kartı kullanan kişilerin borçlarını ödemek anlamında iki farlı yolu bulunuyor. Birincisi ekstre borcunu erteleme, ikincisi ise ekstre borcunu 3 taksite böldürerek parça parça ödeme. 3 Ay ertelemeli taksitli nakit olarak adlandırılan bu bankacılık ürününü adı üzerinde üç aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Bu erteleme bir tarafa borcunuzu ödeyebilmek için de 12 ay vadelere kadar uzatabiliyorsunuz. Elbette bu avantajlardan yararlanabilmeniz için Denizbank’ın kredi kartı ürünlerinden kullanıyor olmanız gerekiyor.

Ertelemeli Taksitli Nakit için Nasıl Başvuracağım?

Denizbank kredi kartınızın borcunu taksitlendirme, ertelemeli taksitli nakit için SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. Bunun için bankada kayıtlı numaranızdan ERTELE boşluk kartın son altı hanesi boşluk ve ertelemeye konu olan tutarı yazarak 3280’e SMS gönderiyorsunuz. Size buradan yine başvurunuz ile ilgili gerekli yanıtlar mesaj yoluyla bildiriliyor.

12 ay’a varan vadelerde kredi kartı taksit erteleme başvurunuzdan birisi de banka şubeleri yoluyla oluyor. Zaten bankanın ilk muhatap bölgesi şubeler.

Erteleme başvurusu yapabilmenizin bir diğer yolu ise İletişim Merkezi üzerinden yapılıyor. Denizbank iletişim merkezi telefon numarası 444 0 800. Burayı aradıktan sonra telesekreterin ilgili menüye yönlendirmesi ile başvurunuz yapabiliyorsunuz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Ekstre erteleme işlemi yapmanız için ATM’leri de kullanabiliyorsunuz. Kartınız ile bir bankamatikten giriş yaptıktan sonra ilgili sayfaları takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbanka ait kredi kartlarından kullanılan bir kredi çeşidi olan taksitli nakit avans kartınızın limitleri dahilinde hizmet verilen bir nakit ihtiyacınızı karşılama yolu. Buradan alacağınız kredi ile bonus kazanımı da olmuyor. Ayrıca erteleme istemeniz halinde en az altı ay vade en çok ise 12 ay vade ile bu imkandan faydalanabiliyorsunuz.

Alacağınız ertelemeli taksitli nakit avans için kredi tutarının yüzde 15 i için KKDF ve yüzde 5’i için de BSMV ödemekle yükümlüsünüz.

Kredi Kartı Ekstre Erteleme, Taksitlendirme Hesaplama

Denizbank’ın kredi kartı limiti dahilinde bu üründen faydalandığınızı söylemiştik. Fakat limitiniz yüksek olsa bile Denizbank ATM’lerinden günlük çekebileceğiniz maksimum tutar 3 bin lira ile sınırlı. Buna keza alacağınız 5 bin lira kredi kartı borcu ertelemesi için üç ay erteleme ve dokuz taksit imkanı ile alabiliyorsunuz. Aylık faiz oranı yüzde 2,25. 9 ay boyuca 683,16 lira taksit ödüyorsunuz ve toplamda 6  bin 148 lira ödeme yapıyorsunuz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma