Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. Halkbank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma Ve Kapama İşlemleri

Halkbank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma Ve Kapama İşlemleri

Aydin Duran Aydin Duran -
202 0

Gelişen teknoloji ile birlikte, artan kredi kartı kullanımı internet alışverişini beraberinde getirmiştir. Kredi kartında limit olduğu takdirde bir mağazaya gitmeden oturduğunuz yerden kredi kartını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Bankalar için alınan karar sonrası, kredi kartından alışverişe onay vermeden işlem yapılmıyor. Halkbank kredi kartınız varsa, internet alışverişine açmakveya kapatmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri uygulamanız gerekiyor.

Halkbankasına yaptığınız kredi kartı başvurusu kabul edildiği takdirde kurye ile adresinize teslim edilir. Şifre belirleme işleminin ardından, internet üzerinden internet alışverişine açtırmanız gerekiyor. Başvuru öncesinde internet alışverişine açık olmasını isterseniz, daha sonra işlem yapmanıza gerek kalmaz.

SMS İle İnternet Alışverişine Açma

Cep telefonunuzun mesaj bölümünden ONAY yazıp, 3404’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj göndermeden önce dikkat edilecek en önemli husus, kredi kartı başvurusu yaparken vermiş olduğunuz numaradan mesaj göndermelisiniz. Başka bir numaradan mesaj gönderirseniz, kabul edilmez.

Bankanın Müşteri Hizmetlerini Aramak

0850 222 04 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartınızın internet alışverişine açmayı talep edebilirsiniz.

Banka Şubeleri

Bulunduğunuz il veya ilçedeki bankanın şubesine giderek, müşteri temsilcisiyle görüşerek kredi kartınızı internet alışverişine açmayı talep edebilirsiniz. Kredi kartını ve nüfus cüzdanınızı yanınızda götürmeyi unutmayın.

İnternet Ve Mobil Bankacılık

İnternet veya mobil bankacılık hizmetini kullanarak kredi kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

Kartlar>kredi kartı kullanım ayarları yolunu takip ederek internet alışverişi butonunu aktif yapmanız halinde kredi kartınızı internet alışverişine açmış olursunuz.

Halkbank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Kapatma

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak, kredi kartını internet alışverişine kapatabilirsiniz. Kredi kartını internet alışverişine kapatırsanız, kesinlikle internetten alışveriş yapamazsınız. Mağazalara bire bir giderek alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma