Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ordan Burdan
  4. »
  5. Huawei Watch GT2e’i Duyurdu

Huawei Watch GT2e’i Duyurdu

Aydin Duran Aydin Duran -
188 0

 Huawei  aylarca süren sızıntı ve spekülasyonlardan sonra, Huawei P40 serisi akıllı telefonlarını tamamladı. Bunlarla birlikte de Watch GT2e’i de piyasaya sürdü. Adından da anlaşılacağı gibi, daha sportif bir tasarıma ve öncekinden daha uygun fiyatlı Watch GT2’nin yeni bir çeşidi.

Huawei Watch GT2e, sonunda 46mm GT2 saatine benzeyen yeni bir görünüme sahiptir. Yeni giyilebilir cihaz, 454 × 454 piksel çözünürlüğe sahip 1,39 inç AMOLED ekranın üzerine inşa edilmiştir. Bununla birlikte, en pahalı Watch GT2’ye kıyasla daha kalın çerçevelerle birlikte geliyor. Huawei’nin fiyatı düşürmek için tasarımdaki bazı köşeleri kesmesi gerektiğini anlayabiliriz. Saatin boyutu 53.0 x 46.8mm. Yeni yapı bir TPU bilek bandı içeriyor. Nabzınızın hava alabilirliğini artırmak için bazı küçük deliklerle birlikte gelir. Saat kayışı dışında, GT2e paslanmaz çelik konstrüksiyona sahiptir.Huawei Watch GT 2’ye çok benzeyen Watch GT 2e, Huawei’nin tek bir şarjla 2 haftaya kadar pil ömrü sunduğunu iddia eden şirket içi Kirin A1 yonga seti ile güçlendirildi.

Şirketin resmi teknik özellik belgesine göre, Huawei Watch GT2e, güç tasarruflu Kirin A1 SoC sayesinde 14 gün pil ömrü sunabilir. Huawei’nin kendi bünyesindeki yongalarından bir diğeri, bu akıllı saatlere açıkça odaklanmış. Şirket, GPS kullanıyorsanız saatinizin 30 saat alabileceğini belirtir. Bluetooth üzerinden müzik dinlemek için pil 24 saat kullanım sağlar.

Huawei Watch GT2e Spor Aktivitelerine Çok Uygun

GT2e çok çeşitli egzersizlerde kullanabilirsiniz. Buna kaykay, kaya tırmanışı, sörf ve hatta sokak dansı dahildir. Ayrıca, hem havuzda hem de açık suda yüzmek için alabilirsiniz. Saatin 5 ATM su direnci vardır. Evdeyken koşu bandı, eliptik ve kürek makineleri kullanabilirsiniz ve GT2e her şeyi izleyecektir. Huawei, bu yeni akıllı saatin tüm egzersiz ihtiyaçlarınız için yeterli olduğundan emin olmak istiyor.Huawei Watch GT2e, kılcal oksijen satürasyonu anlamına gelen bir SpO2 sensörüne sahiptir. Kandaki oksijen miktarını tahmin ederek maksimum oksijen alımını almanızı sağlar. Saat ayrıca aerobik ve anaerobik antrenmanları izleyebilir ve sağlığınız ve sağlığınız üzerindeki etkilerini ölçebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma