Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankalar
  4. »
  5. EnPara Müşteri Hizmetleri Numarası 0 850 222 36 63

EnPara Müşteri Hizmetleri Numarası 0 850 222 36 63

Aydin Duran Aydin Duran -
757 0

QNB FinansBank’ın internet bankacılığında hizmete soktuğu Enpara, artık tamamen genişleyen hizmet havuzuyla değerli üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Enpara müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerinizi yapmak için 0850 222 3663 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Enpara müşteri hizmetleri son zamanlarda QNB Finansbank ile literatürümüze giren önemli bir hizmettir. Enpara, müşterilerine havale ve EFT için ücret kesmezken (çalışma saatleri içerisinde), döviz yatırımlarınızı hızlı bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir arayüz de sunmaktadır. Alternatif banka hizmetlerine kıyasla Enpara müşterilerinin memnuniyetine odaklı yapısı ve yeni QNB Finansbank adı altında, son sürat hizmetlerine ve kampanyalarına devam etmektedir. Eğer daha öncesinde banka çalışmalarında bulunmadıysanız ve telefon bankacılığına girmediyseniz, 0850 222 36 63 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz. Size yazımız içerisinde QNB FinansBank Enpara hakkında detaylı bilgileri ve Enpara müşteri hizmetleri tel numarasını vereceğiz.

Enpara Telefon Bankacılığı

Enpara müşteri hizmetleri numara olarak aradığınızda karşınıza 0 850 222 36 63 çıkmaktadır. Ancak direk bağlanma biraz zaman aldığı için bir çok kullanıcı telefon bankacılığına kıyasla, internet bankacılığını tercih etmektedir. Şubeye gitme alternatifine kıyasla internet bankacılığı bütün işlemlerinizi yapabileceğiniz bir arayüz ile kullanıcıların hizmetlerine verilmektedir.

Enpara numaraya para gönderme işlemi telefon bankacılığı, şube, internet bankacılığı ve ATM üzerinden yapılabilmektedir. Sadece bu işlem için bile Enpara kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. Getirdikleri bu inovatif yenilik sayesinde adından sıkça söz ettiren QNB Finansbank, en çok tercih edilen banka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İsmini vermeden kıyaslayabileceğimiz diğer bankalar bu işlemlerinde ücretsiz bir hizmet sunsalar bile müşterilerini oldukça uğraştırmaktadırlar. TC numarası girme, gönderen numarası ve gönderim şifresi girmek dışında sizden başka hiçbir bilgi talep etmez.

Enpara giriş yapmak istiyorsanız öncelikle üye olmak durumundasınız. Üye olmak için telefon bankacılığından bilgi alabilir ya da internet bankacılığından başvuru formu oluşturabilirsiniz. Daha önce bankanın müşterisi değilseniz şubeye giderek işlemleri başlatmanızda fayda vardır. Enpara telefon numarası değiştirme için yine aramanız gereken yer telefon bankacılığı hizmetlerinizdir.

Enpara Telefon Direk Bağlanma

Enpara telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisine direk bağlanmak için sadece numarayı aramanız yeterlidir. Diğer bankalar gibi bağlama kuyruğunda ya da telesekreter butonları arasında beklemenize gerek yoktur. Siz de eğer bankacılık işlemlerinizi Enpara ayrıntısında yapmak ve daha iyi bir bankacılık hizmeti almak istiyorsanız geç kalmış sayılmazsınız. Enpara havale, EFT ve telefona para göndermek gibi ayrıntılarıyla birçok alternatifine göre çok daha uygun fiyata kaliteli bir hizmet anlayışı izlemektedir. Siz de QNB FinansBank ayrıcalıklarından faydalanabilir ve daha kaliteli bir banka deneyimi yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bugünün avantajlarını öğrenerek şubeye gitmek. Enpara müşteri hizmetleri başlığında sizin için değişen adı ile QNB FinansBank hizmetlerinden ve avantajlarından söz ettik.

İlgili Yazılar

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma