Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. KPSS ve KPSS’siz Memur Alımı – 37 Bin Kişi Alınacak

KPSS ve KPSS’siz Memur Alımı – 37 Bin Kişi Alınacak

Sonsatir Sonsatir -
66 0
KPSS ve KPSS’siz Memur Alımı Duyurusu

Memur olmak isteyenler için Şubat ayında alınacak memurlara ilişkin KPSS şartı olmadan 37 bin memur alımı yapılacağı duyuruldu. İşte detaylar…

Kamu memur alımı duyuruları gelmeye devam ediyor. Bu anlamda Şubat ayında atanacak memurlara ilişkin duyuru da açıklandı. İlkokul mezunu KPSS puanıyla memur alımı duyurusunun yanında KPSS’siz 37 bin memur alımı duyurusu şimdiden iş sahibi olmak isteyenlerin iştahını kabarttı.

KPSS’siz memur olmak isteyenler için büyük fırsat olan duyuruda Şubat 2024 tarihinde alınacak olan 37 bin 289 kişi alınacak.

Memur alımında en az ilkokul mezunu şartı bulunurken KPSS’siz alımda ise liseyi bitirmiş, ön lisans, lisans mezunu olan kişiler memur olarak atanacak. İlkokul mezunu olan kişilerin de istihdam edileceği açıklamalarda bulunuyor. Özellikle Belediye memur alımları ve İŞKUR tarafından memur alımı çerçevesinde duyurular sık sık yenileniyor.

Tarım ve Orman Bakanlığına 5.500 Sözleşmeli Personel Alınacak

Son olarak ay içerisinde ataması yapılacak memurlar hakkında ilan geldi. Tarım ve orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı. Tarım ve Orman Bakanlığı il ve ilçe müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 5 bin 500 sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

Sağlık Bakanlığına 35 Bin Personel  Alımı Yapılacak

KPSS ve KPSS’siz olarak personel alımı ilanlarından bir diğeri de Sağlık Bakanlığından geldi. 35 bin personel alımı memur ve taşeron mesleği için yapılacak. Bununla birlikte Sağlık Bakanlığına 15 bin hemşire ve 8 bin işçi alınacak.

Kamu Personel alımı ilanları güncel olarak buradan takip edilebilir.

Sınavsız Devlet Memuru

657 Kısım 7 Memurların Yetiştirilmesi, Eğitimleri

Kredi Çekmek İçin Sigortalı Olma Süresi Ne Kadar Olmalı?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma