Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Vakıfbank Cebe Havale Nasıl Yapılır? (Cepbank)

Vakıfbank Cebe Havale Nasıl Yapılır? (Cepbank)

Sonsatir Sonsatir -
128 0

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarının başında gelen Vakıfbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler her geçen gün gelişerek artmaya devam ediyor. Bugün siz değerli okurlarımız için Vakıfbank cebe havale nasıl yapılır? Sorusu hakkında merak edilen sorularınız cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz.

7 gün 24 saat boyunca sizlere sınırsız bir hizmet veren Vakıfbank’ın bu hizmetini kullanarak dilediğiniz kişilere Vakıfbank Cepe para gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Vakıfbank cebe para gönderme nasıl yapılır?

Para göndermek istediğiniz zaman işlem yapmanız gereken 2 kanal bulunmaktadır. Bu kanallarda internet bankacılı ve Vakıfbank’ın mobil bankacılık hizmetleridir. Yani bu özellikleri kullanmayan müşterilerin cebe para gönderme şansları bulunmamaktadır. Bu yüzden de bu iki uygulamadan birisini kullanarak sizlerde para gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Cebe para göndermek için yapmanız gerekenler

Öncelikli olarak internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak buradan işlemler yapmanız gerekmektedir. Alıcı olan kişinin T.C kimlik numarasının sizlerde olması gerekmektedir. Sonrasında ise göndereceğiniz kişinin güncel olarak kullandığı cep telefonunun da bulunması gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra göndereceğiniz miktarın yazılmasından sonra işlemlerinizi kolay bir şekilde yapma şansını yakalamış olacaksınız.

Cebe gelen para ATM’den nasıl çekilir?

Vakıfbank üzerinden sizlere gönderilen parayı ATM üzerinden çekmek istediğiniz zaman yapmanız gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz.

  • Öncelikli olarak en yakın Vakıfbank ATM’sine giderek buradan kartsız işlemler menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir. Burada para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra cebe gelen parayı çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra işlemlerinize şu şekilde devam edeceksiniz,
  • TC kimlik numara bilgilerinizin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir.
  • Ardından açılan menü içerisinde ise cep telefonu numaranızı girerek sonraki menüye geçiş yapabilirsiniz.
  • Sonrasında açılan menü içerisinde sizlere para gönderen kişinin cep telefonu bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Ardından gelen menü içerisinde size ait olan cep telefonuna gelen SMS şifresini giriş yapmanız gerekmektedir. Son olarak ise gönderilen paranın miktarını yazarak giriş tuşuna basmanız gerekmektedir.

Bu belirttiğimiz adımları izlemeniz durumunda sizlerde sorunsuz bir şekilde cebe para gönderme işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış olursunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma