Son Satır Güncel Bilgiler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kredi Kartları
  4. »
  5. Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Anında

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Anında

Aydin Duran Aydin Duran -
223 0
Kredi Kartı Başvurusu

Devlet bankası konumu münasebetiyle bankacılık hizmetini en üst seviyeye çıkaran Ziraat Bankası talep halindeki müşterilerine kredi kartını COMBO markası ile sunuyor. En fazla banka şubesine sahip olan Ziraat’in verdiği hizmetlerinden sürekli yararlanan tüketiciler memnuniyetini de dile getirebiliyor. Bu memnuniyetliğin kart talebini artırdığı bir gerçek. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapacak olan tüketicilerin izleyeceği birden fazla yol bulunuyor.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için size en uygun olanını seçerek kısa sürede kredi kartı alabilirsiniz. Kısa süre öncesine kadar Maximum markası ile hizmet veren banka COMBO kredi kartına geçti ve kendi markasını oluşturdu. Kredi kartı ile banka hesap kartını tek kartta birleştiren banka böylelikle birden fazla kart taşıma işlemine de son verdi.

Tüketicilerin hizmetine giren Bankkart  Combo ile yapılan işlemlerde artık pos cihazlarına hangi kartla işlem yapmanız gerektiğini tuşluyorsunuz. Kartın bir yanında kredi kartı numarası yer alırken diğer bir yanında ise hesap numarası yer alıyor. Kart hizmetini Ziraat Bankasından almak isteyen kişilerin kart tahsisi yapılması için başvuru yolları şöyle.

Kredi Kartı Başvurusu
Kredi Kartı Başvurusu

Bankkart Combo İnternetten Başvuru Yolu

İnternet bankacılığı kullanan kişilerin Combo kredi kartı başvurusu için takip etmeleri gereken menüsü Kredi Kartı, başvuru yap ile mümkün. İnternet bankacılığından giriş yaparak talep etmeniz için ise adresiniz http://www.ziraatbank.com.tr . Bu sayfaya giriş sonrası Bireysel, Kartlar menüsünü takip etmelisiniz. Combo kredi kartının farklı versiyonları bulunuyor. Gold, Platinum ve Bankkart Combo olarak istediğiniz kart ürününü seçtikten sonra başvuru kanalları sonrası interneti seçiyorsunuz. Buradaki bilgileri tanzim ettikten sonra devam seçenekleri ile ilerliyorsunuz ve Ziraat Bankası Kredi Kartı internetten Başvuru işlemini çevrimiçi olarak yapmış oluyorsunuz.

SMS ile Bankkart Combo Başvurusu

Telefonunuzdan mesaj ile Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmanız için kısaca; COMBO boşluk TC kimlik no yazılarak 4757’ye SMS göndermeniz yeterli oluyor. Bundan sonraki adımları banka size yine SMS yoluyla bilgilendiriyor.

Müşteri Hizmetlerinden Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Bankkart Combo ve diğer çeşitlerinden almak isteyen tüketiciler bu işlem için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabiliyor. Bunun için numaranız 444 00 00. Bu numaradan sonra komut sistemi ile dijital olarak yönlendirilmeniz yapılıyor ve yetkiliye talebinizi iletiyorsunuz.

Banka Şubesinden Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

En klasik yöntem banka şubesi. Buradan alacağınız bir formu tanzim ederek kredi kartı başvurunuzu bankadan yapabiliyorken isterseniz müşteri hizmetleri yetkilisi ile birlikte kart başvurunuzu da yapabiliyorsunuz.

ATM’den Kredi Kartı Başvuruları

Ziraat Bankasının her il ve ilçede birden fazla ATM’si bulunuyor. Seyyar bankacılık diye adlandırabildiğimiz bankamatikler sayesinde bir banka şubesi görevini üstlenen ATM’lerin kartsız işlem menüsü altında kredi kartı talebi yapabileceğiniz menüsü bulunuyor. Bu menüden ilgili bilgilerin girilerek talebin oluşturulması sağlanıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Bilgiler Turan AY - 2006 - 2024 – Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir. İlan ve iletişim için turanay@turanay.com.tr adresine yazabilirsiniz. 1 Saatte Para Kazanma